Активісти 'Народного Фронту' здійснили ' вилазку ' на Протяте каміння у Вижницькому районі

Активісти "Народного Фронту" здійснили " вилазку " на Протяте каміння у Вижницькому районі

20.08.2016, 19:11

Сьогодні дружній колектив "Народного Фронту" здійснив "вилазку" на Протяте каміння у Вижницькому районі.

- Понад 50 партійців включаючи хлопців з нещодавно прогримівшого на всю Україну "репресивного" регіону :) Жвава дискусія стосовно суспільно-політичної ситуації, згадали роки боротьби з ригами в місцевих радах різного рівню, обговорили подальшу реакцію на можливий реванш запроданих тушок в Ратуші. Поділилися і сімейними радощами. Адже Народний Фронт в Чернівецькій області це спільна, єдина РОДИНА!!! Так було, так є і так буде!!! - поділився враженнями від поїздки народний депутат України Максим Бурбак

1


КОМЕНТАРІ (10)

"Народний фронт" зовсім не народний, бо очолюють його запроданці Яценюк, Бурбак... 

avatar

Крук

20 серпня 2016 16:24

Сделайте скриншот и запомните эти лица. Когда начнут разбегаться  по другим партиям - будете знать ренегатов

avatar

20 серпня 2016 17:53

Да, вот они, все вместе, кто призывал к войне еще в 2008м с полосатых бигбордов, но реализовал свою идею немного позже и круче.

avatar

розвал країни

20 серпня 2016 18:03

Ребятки затеяли большую игру. Кстати, один из них на фото ,миллионер и совладелец рынка Добробут,  организовывал беспорядки под СБУ. С ряжеными в униформу  бандитами в балаклавах пытались поставить нужного им человека начальником СБУ.

Целью данной акции было взять под свой контроль Службу Безопасности Украины в нашей области. 

Именно поэтому в нашей области увеличился до масштабов экологической катастрофы вывоз леса, и контролируется поток контрабанды. 

Ребята знали как ловить рыбку в мутной воде. Недавнее назначение на должность этого человека подтверждает начтоящую цель тех событий под СБУ

avatar

да, это точно

20 серпня 2016 20:12

 І всі разом крикнули: УРА НАВОЗНОМУ ФРОНТУ !

avatar

20 серпня 2016 22:12

ФЗ (нині НФ) був і буде. Караван іде а моськи гавкають.

avatar

Крукам і іншим придуркам

20 серпня 2016 22:12

Ярославе Степановичу! Ви вже продемонстрували усім свій нуль інтелекту і професіоналізму на посаді заступника голови облради, куди вас навіщось заперло. Тепер ще й в коментарях демонструєте нуль грамотності і порядності. Це ви караван? ну, хіба облізлий верблюд, це тоді правда.

avatar

Курку від Круків і придурків

20 серпня 2016 22:40

Те, що НФ багатьом нашим містечковим політикам як кістка в горлі - зрозуміло, і коментарів читати не варто. Не є членом цієї політичної сили, але знаю багатьох на фото. Як знаю і те, що були вони фронтовиками в часи Яника-Папієва, і залишились фронтовиками сьогодні, коли вчорашні друзі стали страшнішими за вчорашніх ворогів. Тому дуже сумніваюсь, що побіжуть вони до інших партій, тим більше, що порядних і незаплямованих політичних сил на нашому політичному горизонті щось не спостерігається. Так що від мене позапартійного фронтовикам за їх гірську вилазку лайк.

avatar

Об'єктивно

21 серпня 2016 09:48

Навозный Фронт кость в горле всей стране.  это Яценюк и его свора  утопили страну в крови и лжи. Так считает 99% народа Украины. Навозный фпонт это знал и на выборы не пошел.  Но говно не тонет, говно надо чистить иначе все провоняет

avatar

объективно