Зовсім страх втратили: депутати міськради не проголосували за відведення земельної ділянки сім’ї загиблого героя АТО

Зовсім страх втратили: депутати міськради не проголосували за відведення земельної ділянки сім’ї загиблого героя АТО

12.10.2018, 18:40

Після останньої сесії Чернівецької міської ради депутат Олександр Ставчанський обурився, що його колеги проігнорували голосування за проект рішення щодо відведення земельної ділянки сім’ї загиблого Героя АТО Ігоря  Балабоскіна.

Сам Ставчанський був відсутній на сесії через хворобу.

Утім, як він повідомив у Facebook, переглядаючи он-лайн трансляцію засідання, був обурений роботою депутатів.


На 63 сесії Чернівецької міськради 11 жовтня на голосування було поставлено питання про виділення земельної ділянки сім’ї загиблого учасника АТО. Як видно із протоколу голосування, оприлюдененого Олександром Ставчанським, із 24 зареєстрованих у залі депутатів рішення підтримали 11, не голосували – 12, ще один депутат утримався.

Разом з тим, у коментарях до публікації Олександра Ставчанського депутат Віталій Матвієнко написав, що “мене позначено як такого, що не голосував, проте мене взагалі не було в той час в міськраді. мабуть забув картку витягнути…”.

Так депутати міської ради поставились до важливих питань під час засідання сесії. Голосування більшості обранців нагадувало радше бойкот неугодних чиновників. Понад 20 питань підряд, зокрема щодо розвитку інвестиційної діяльності в будівельній галузі та забезпечення сімей загиблих, депутати з тріском провалили

Джерело: ТВА

1


КОМЕНТАРІ (3)

Була, мабуть, якась вагома і реальна перешкода і проблема... А не так, як мовиться в заголовку статті.

avatar

Юрій

13 жовтня 2018 09:25

сколько можно спекулировать. Атовцы все равно спекулянтам продают землю , от 6 -8 тыс дол . Выдайте сразу эти деньги и не надо спекулировать темой АТО ...

avatar

Сатана

13 жовтня 2018 11:30

Ставчанський наш  мєр!

avatar

знающий

13 жовтня 2018 13:01

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.