Завжди серед людей – «батьківщинівці» Берегомета

Завжди серед людей – «батьківщинівці» Берегомета

10.02.2019, 22:26

Де сильна громада – там і керівництво вона собі обирає міцне і справедливе, вважає депутат Берегометської селищної ради Дмитро Паламарюк, і має рацію. Адже у раді, в якій односельці довірили йому бути, з 25 депутатів аж 14 (більше половини!) – це обранці від його політичної сили, від партії ВО «Батьківщина». Це й не дивно, бо в цьому селищі вже багато років довіряють і «Батьківщині», і її лідеру Юлії Володимирівні Тимошенко, і партійцям на місцях. Тож фракція «Батьківщина» тут задає тон – жвавий, дієвий, активний і... милосердний.

Саме милосердний, адже доброчинність для берегометчан завжди в пріоритеті. Кожною нагодою користуються «батьківщинівці», щоби відвідати тих, хто потребує допомоги. От із недавнього: разом з колегою-депутатом облради Миколою Стринадою до Різдвяних свят рознесли незахищеним та малозабезпеченим жителям селища продуктові набори. Завдяки спільним зусиллям депутата-«батьківщинівця» Дмитра Клима, інших депутатів, в тому числі й обласних, зберегли лікарню Червоного Хреста в Берегометі, яку мало не закрили чиновники «через брак фінансування». А тепер «батьківщинівці» постійно доставляють в цю лікарню на 47 ліжок, де лежать немічні, старенькі, іноді – геть самотні люди, продукти харчування та предмети гігієни. І добре слово…

Звісно, головне завдання депутата (нагадаємо: на громадських засадах! Депутати місцевих рад засідають у раді абсолютно безкоштовно, відриваючи цей час від основної своєї роботи) – приймати рішення, які забезпечать життєдіяльність селища, шляхом голосування. А ще – працювати на своїй дільниці: виявляти проблеми односельчан, відгукуватися на звернення, складати акти обстеження, звертатися до колег-депутатів з пропозиціями прийняти спільні рішення з цих питань на сесії… Результатом такої роботи стало, до прикладу, спільне встановлення трансформатора на новій вулиці Героїв Майдану і проведення освітлення.  Або закуплені парти для школи N 3 (Депутат Д.Клим долучився потужно). Тож справа рухається. А в Берегометі до цього ще й підходять креативно. Не лише розв’язують окремі проблеми, а й гуртують село.   

Бо люди з великою радістю відгукуються на спільні добрі справи. Як-от на облаштування місця до  Свята Водохреща в 2017 році на річці Сірет: разом випилювали фігури з льоду – літери назви Берегомет,  хрести, престоли… Серед такої краси і святкуваня було урочистим, величним, пам’ятним.

За ініціативою уже згадуваного Дмитра Паламарюка організували і провели фестиваль-конкурс патріотичної пісні ім. П. Лейби «Переможемо з піснею», який вже став традиційним та проводиться щорічно. І спонсори, які його фінансують, також переважно з «Батьківщини».  

До Дня прапора партійці-депутати влаштували щорічний автопробіг, який завершили покладанням вінка до могили героя АТО П. Лейби. А до Дня незалежності України, також уже традиційно, «батьківщинівці» організували тенісний турнір - із нагородженням переможців грошовими та пам'ятними призами (до речі, й самі «батьківщинівці» у спорті мають чималі здобутки,  беруть участь у спортивних турнірах різних рівнів, а депутат А. Заришняк - чемпіон області із настільного тенісу).

 А День селища та День працівників лісу відзначили для односельців з розмахом: влаштували народні гуляння і пригощання: грибною юшкою, квасом та мохіто!

1