Чотири рази залітав у Румунію в межах Буковини: затримали повітряного контрабандиста та вилучили надлегкий літак «Zenith» без бортового номера

Чотири рази залітав у Румунію в межах Буковини: затримали повітряного контрабандиста та вилучили надлегкий літак «Zenith» без бортового номера

13.09.2020, 16:09

Оперативники Чернівецького прикордонного загону спільно з військовими затримали пілота літака «Zenith», який незаконно переміщував до Румунії тютюнові вироби.

На Черкащині, оперативними працівниками Чернівецького загону затримано пілота та вилучено надлегкий літак типу «Zenith», без бортового номера, що порушував кордон з Румунією, в межах Чернівецької області.

Про це інформує пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Цими вихідними, 12 вересня, в ході проведення комплексу оперативних заходів спрямованих на недопущення переміщення тютюнової контрабанди, вдалося затримати пілота літака «Zenith».

Як зазначається, завдяки проведеній оперативній роботі охоронцями кордону було встановлено злітно-посадковий майданчик з якого здійснювались дані незаконні польоти «повітряний контрабандист».

Чоловіка оперативники та військовослужбовці мобільного підрозділу типу «С» виявили на Черкащині в н.п. Хлистунівка. Той якраз повернувся з Буковини, де в ніч з 11 на 12 вересня 4 рази залітав у повітряний простір сусідньої країни, з метою переміщення тютюнових виробів.

Всі факти протиправних дій пілота прикордонники задокументували за допомогою стаціонарного тепловізора, на базі шасі автомобіля «Volkswagen» та приладів для нічного спостереження.

Повідомляють, що у діях пілота вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 334 КК України, порушення правил міжнародних польотів. Тривають слідчі дії.

1