Замість зменшити черги і самим заробляти на біометричних паспортах, більшість місцевих рад пишуть Бурбаку відписки

Замість зменшити черги і самим заробляти на біометричних паспортах, більшість місцевих рад пишуть Бурбаку відписки

17.05.2017, 18:17

Народний депутат України Максим Бурбак прокоментував урочисте підписання безвізу.

Про це він написав на своїй сторінці у ФБ.  

- До теми безвізу, який сьогодні урочисто було підписано. Ще минулого місяця я звернувся до депутатів місцевих рад та керівників органів самоврядування сприяти виділенню коштів з місцевих бюджетів для закупівлі обладнання для видачі біометричних паспортів. Щоб з початком безвізу уникнути черг і ажіотажу навколо видачі ID паспортів. А ще це додаткові надходження до місцевих бюджетів, і чималі.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бурбак пропонує місцевим радам і депутатам скинутися на закупівлю обладнання для видачі біометричних паспортів

Зараз отримую відповіді. Що сказати... переважна більшість відписались, що перенаправили моє звернення в облдержадміністрацію. І лише (хочу більше таких відповідей) Миргородська міськрада відповіла конкретно і по суті: гроші виділені, триває процедура закупівлі обладнання.

Але найбільш оригінальні в Київській області. На двох листках роз'яснюють мені законодавство, а потім одним реченням звітують про існування свого підприємства "Готово", яке виробляє паспорти. Тобто в Київській області - все для безвізу "Готово".

Натомість, ЗМІ рясніють сюжетами про "біометричний ажіотаж" і черги, які треба займати з 6 ранку. Ну і чергова "зрада".

Світлина від Maksym Burbak.

 

Світлина від Maksym Burbak.

Світлина від Maksym Burbak.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.