Замість додаткових 32 копійок до тарифу на кожен торговий квадратний метр підприємці 'Калинки' заплатять тільки 22

Замість додаткових 32 копійок до тарифу на кожен торговий квадратний метр підприємці "Калинки" заплатять тільки 22

11.01.2017, 01:24
На «Калинівському ринку» в Чернівцях адміністрація та підприємці домовилися щодо плати за квадратний метр торгової площі. Про це повідомив сьогодні в сесійній залі директор ринку Ігор Маслянчук.
 
За словами посадовця, тариф було збільшено з урахуванням прогнозованого рівня інфляції. І тепер він складатиме 1,5 гривні за квадратний метр торгової площі.
 
Як відомо, адміністрація "Калинівського ринку" вирішила з 1 січня підвищити тариф підприємцям з 1,28 до 1,6 гривні. Це викликало обурення торгівців.

У сесійній залі відбулися обговорення конфліктної ситуації. Внаслідок чого вдалося дійти компромісу, а саме підвищити тариф тільки до 1,5 гривні. Це дозволить комунальному підприємству сплатити податки та водночас знизить фінансовий тиск на підприємців.
 
Сьогодні на сесії депутати міськради порадили Ігорю Маслянчуку надалі узгоджувати подібні рішення з депутатами.
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємці Калинки не хочуть платити додаткових 30 копійок до тарифу на кожен торговий квадратний метр
 
Депутати міської ради також вимагали у керівників МіськШепу, аеропорту "Чернівці" та Чернівціводоканалу прозвітувати про отриману фінансову допомогу від Калинівського ринку та розробити графіки погашення позики.

Депутати захотіли заслухати керівників підприємств щодо коштів, які надавались із Калинівського ринку. Мотивуючи це тим, що торік з міського бюджету підприємства отримали 150 мільйонів гривень допомоги. Та крім цього, десятки мільйонів гривень фінансової допомоги надав Калинівський ринок.

Керівник аеропорту Борис Морський повідомив, що підприємство поки не може повернути позику, адже лише починає виходити із кризи. Відновлений минулого року регулярний рейс до Києва, дає можливість лише забезпечувати заробітну платню працівникам летовища.

Якщо із березня все буде нормально: буде відкритий ще один регулярний рейс на Київ та два рейси до Італії (Бергамо), також вже отримані  дозволи на два рейси на тиждень до Ізраїлю, тоді аеропорт лише почне виходити із фінансової скрути , повідомив Борис Морський.

2017 буде роком становлення аеропорту, з 2018 підприємство зможе розраховуватись із боргами, підсумував керівник аеропорту.

Депутати все ж ініціювали створення графіку погашення коштів у 2017 році, які отримали комунальні підприємства від Калинівського ринку, також вимагають звіт від керівників комунальних підприємств про витрачені кошти.

Джерело: БукІнфо (с) та http://acc.cv.ua/

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.