Замість безкоштовних випусків газети 'Чернівці' чернівчанам вже розносять розділи з програми Михайлішина

Замість безкоштовних випусків газети "Чернівці" чернівчанам вже розносять розділи з програми Михайлішина

21.09.2012, 22:50

Мешканцям міста дзвонять у двері їхніх квартир і пропонують повноформатний кольоровий інформаційний бюлетень, який називається "До обговорення:  медичний розділ програми кандидата у народні депутати Віталія Михайлішина".

1


КОМЕНТАРІ (8)

 а кому кулак показують пан Кандидат?

avatar

Grygorii Sorochan

21 вересня 2012 17:05

Йоптєль, а на Калічанку ніяка холєра по цим "покращеним" дорогам такі картінки не завезе. Маладєй цей Віталік - і гарний у нього оцей знак - буква Я з пірачком в сраці. Молодець, такого іншого нема, небуде і не треба - нехай лишається в Чернівцях працювати - нашо йому те кандидатсво.

avatar

Семен

21 вересня 2012 17:17

Кулак, это уже в крови

avatar

111111

21 вересня 2012 17:53

а где михайлишин эту бабку урвал,вот дает михайлишин,на старух кидаетса,жены мало.

avatar

ЛЕВИЦЬКИЙ Р.

21 вересня 2012 18:31

а где михайлишин эту бабку урвал,вот дает михайлишин,на старух кидаетса,жены мало.

avatar

ЛЕВИЦЬКИЙ Р.

21 вересня 2012 18:31

Я наступного разу буду давати в лоб тим агітаторам. Один пхає плакат прямо в верну ручку. Інший стучиться в двері, а коли я відчиняю, сує мені цей плакат в ніс і питає моє ім"я бутімто для звіту.

avatar

Илья

21 вересня 2012 19:16

пане Михайлішин ви ще нічого для місто особисто не зробили а гонору начебто ви Фіпташ!! Той хоть свої гроші вкладає а ви бігаєте по району і за чиїссь гроші встановлюєте майданчики і КРИЧЕТЕ ЩО ДУЖЕ ВАЖКО ЗНАЙТИ ГРОШІ ДЛЯ ЦЬОГО І ВОНИ НЕ БЮДЖЕТНІ!!!!!!!!!!!! ВАМ має бути стидно!!!!!! Продайте власну квартиру на КОБИЛЯНСЬКІЙ І ЗРОБІТЬ ДЛЯ МІСТА ЩОСЬ ВІД СЕБЕ!! ГИДКО СПРАВДІ ВИ ЯК БЕТМАН ВАС ЗА ДУЖЕ БАГАТО !! піарщики перегнули палку!!

avatar

До МИХАЙЛІШИНА

21 вересня 2012 22:43

Цей фейс, холера, вже у ночі сниться. А погляд в нього такий ніби хоче когось трахнути, збочений якійсь.

avatar

Маня

23 вересня 2012 11:20