«Заархівоване» — про радянське минуле Буковини розкажуть всі регіональні мовники Суспільного

«Заархівоване» — про радянське минуле Буковини розкажуть всі регіональні мовники Суспільного

20.11.2020, 19:33

З 25 листопада щосереди о 18:40 на телеканалі UA: БУКОВИНА та в ефірі всіх регіональних телеканалів Суспільного  виходитиме програма «Заархівоване», створена на основі архіву Суспільного Буковини. Проєкт відібрали торік на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним».

Журналісти та фахівці розповідатимуть про радянське минуле краю, а також про цікаві маловідомі факти. Всього в ефір вийде 24 історії «Заархівованого» тривалістю 6 хвилин кожна.

«Коли я знаходжу якісь унікальні кадри нашого міста в архіві, мені хочеться швидше показати їх нашим глядачам. Деяким кадрам понад п’ятдесят років, і коли глядачі впізнають на цих кадрах себе або своїх знайомих — у мене з’являється відчуття, що я працюю водійкою машини часу», — прокоментувала авторка й менеджерка проєкту Марина Буличева.

«Сьогодні важливо згадувати про радянське минуле і переосмислювати події та явища того часу. Ми живемо у середовищі, яке частково є наслідком цієї системи, що існувала ще 30 років тому. Я впевнений, що цей проєкт — чудова нагода нашим старшим глядачам почути справжні причини тих чи інших, здавалося б, абсолютно гуманістичних та корисних ідей радянського режиму», – додає продюсер Суспільного Буковини Максим Волошин.

Нагадаємо, Суспільне запустило у виробництво 20 творчих проєктів для регіонального мовлення, які відібрали на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним» восени минулого року. 

UA: БУКОВИНА реалізує одразу чотири проєкти-переможці, два з яких: (Не)відомі Карпати та «Ок, я тобі поясню» — вже вийшли в ефір усіх філій Суспільного.

Джерело: UA: Суспільне мовлення

1