За даними анкетування 2,5 млн українців Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента

За даними анкетування 2,5 млн українців Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента

16.03.2019, 11:21

Перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах 31 березня беззаперечна – у першому турі її підтримують 31,68% громадян, а в другому – вона впевнено виграє у Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Про це свідчать дані одного з найбільших анкетувань за всю історію України. Упродовж лютого було опитано 2,5 млн громадян в усіх областях, у кожному місті та селі.

Таку інформацію сьогодні, 15 березня, оприлюднив під час прес-конференції у Києві перший заступник Голови фракції "Батьківщина" у парламенті, народний депутат Сергій Соболєв.

У результаті були отримані наступні дані:

перше місце – Юлія Тимошенко (31,68%)

друге місце – Володимир Зеленський (20,96%)

третє місце – Петро Порошенко (15,80%).

При моделюванні можливих результатів другого туру отримані так дані:

Юлія Тимошенко виграє як у Володимира Зеленського – 50,53% проти 40,55% відповідно, так і у Петра Порошенка – 57,50% проти 31,20%.

Сергій Соболєв звернув увагу на те, що всі соцопитування найрейтинговіших компаній до грудня місяця свідчили про те, що Юлія Тимошенко – перший і беззаперечний лідер.

Проте, з початком передвиборчої кампанії, в опитуваннях відомих соціологічних служб, з’явилися ознаки брудних маніпуляцій.

Саме тому «Батьківщина» вирішила презентувати дані анкетування, яке вона не раз проводила і результати якого завжди підтверджуються офіційними результатами виборів на сайті ЦВК. Зокрема, підтвердженням цифр, які були отримані в результаті анкетування, є результати 7 хвиль виборів в об’єднаних територіальних громадах.

1


КОМЕНТАРІ (3)

Щось це схоже на лажу. Послухайте людей в транспорті, в чергах, просто на вулиці...

avatar

Антон

16 березня 2019 23:15

Ой я стою з булавою, й заплетеною косою,

Не дарма ж в тюрмі сиділа, 

На козацький рід би сіла, запрягла б і полетіла

По крові та й по кістках лізуть догори аж страх!

 

 

 

 

avatar

123

17 березня 2019 07:22

Вот и послушайте про вальцмана про кулявлобамародёра правду в обшественых местах.Вы вата 54% виноваты в мародёрстве!вы вата привели жида брехливого к власти,вы вата виновны во всех смертях на войне!Вы та вата которая привела яныка к власти из за которой просрали Крым!!!Или может бизнес рошен не процвітань у пуцьки в рашке?

avatar

456

17 березня 2019 08:26

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.