З Буковини відправили перших новобранців на строкову службу

З Буковини відправили перших новобранців на строкову службу

11.10.2017, 10:32

10 жовтня на Чернівецькому обласному збірному пункті, що знаходиться у районному центрі Кіцмань, відбулася урочиста відправка юнаків до лав Збройних Сил України. На ОЗП прибули батьки призовників, представники районної влади, громадських організацій, засобів масової інформації.

 Традиційно на обласному збірному пункті відбувся урочистий мітинг з нагоди відправки юнаків у військо. Його відкрив Чернівецький обласний військовий комісар полковник Володимир Шведюк, який наголосив на тому, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які будуть залучені до проведення антитерористичної операції на Сході України. Вони служитимуть виключно в пункті постійної дислокації військових частин.

 

Цього дня 20 юнаків з Буковини прибули на збірний пункт. Спочатку усі вони пройшли соціально-психологічні тести та медичну комісію. Після цього майбутні солдати пройшли співбесіду із представниками військових частин, де вони в подальшому проходитимуть військову службу.

 Сьогоднішні призовники будуть відправлені до навчальних підрозділів і служитимуть вони у Сухопутних військах ЗС України. Цієї осені з Буковини буде призвано близько 230 юнаків. Підуть служити вони до Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту.

 Підполковник Сергій БЕРЕЦЬ,

Регіональний Медіа-Центр Міноборони України 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.