Юлію Сафтенко виключили з рядів «Народного контролю»

Юлію Сафтенко виключили з рядів «Народного контролю»

13.03.2018, 19:00

Про це повідомив депутат Чернівецької міської ради Михайло Яринич. Підставою стали результати голосування  депутата Юлії Сафтенко, яка, всупереч позиції партії, віддала свій голос проти відповідного звернення до Президента України та Верховної Ради із засудженням дій правоохоронних органів. 

- Очищуємо лави "Народного контролю" в Чернівецькій міській раді! 3 березня у Києві сталися події, на які кожен з нас зобов’язаний відреагувати. Реакція «Народного контролю» - миттєва та однозначна: ми засуджуємо дії правоохоронців та чинного Президента Петра Порошенка щодо силового розгону мирних мітингувальників під Верховною Радою, - написав Михайло Яринич на своїй сторінці у ФБ. -  Такої ж позиції дотримуються чимало демократичних об’єднань, громадських організацій, політичних сил та свідомих українців, у тому числі й буковинців. Громада Буковини, яку представили голови громадських організацій, волонтери, учасники російсько-української війни, військові капелани та небайдужі мешканці Чернівців звернулися до депутатів міської ради з вимогою відреагувати на страшне безчинство, бандитизм у владних структурах України, вважаючи, що страшне побиття беззахисних ветеранів російсько-української війни, громадян України, жінок, молоді, мирних мітингуючих, абсолютно неприпустиме в демократичній державі, керівництво якої декларує на весь світ успішне проведення реформ та покращення життя в Україні.

- На сесії Чернівецької міської ради 12 березня наша фракція стояла на однозначній позиції підтримати звернення до Президента України та Верховної Ради із засудженням дій правоохоронних органів. Проте для усіх нас стало несподіванкою голосування нашої колеги депутата Юлії Сафтенко, яка, всупереч позиції партії, віддала свій голос проти відповідного звернення. В умовах, перед усіма українцями знов постав вибір – жити у демократичному і правовому суспільстві, чи погодитися зробити з себе стадо та жити у кривавому поліцейсько-диктаторському середовищі, вважаємо такі дії неприпустимими. Громадяни Чернівців довірили нам право представляти їхні інтереси, і такий крок в першу чергу – неповага до самих чернівчан, котрі однозначно висловили свою позицію.Саме тому сьогодні ми прийняли важливе та непросте рішення, про виключення Юлії Сафтенко з рядів «Народного контролю», - прокоментував рішення Михайло Яринич. 

- Нам сумно констатувати той факт, що не всі партійці підтримують спільно намічені цілі. Разом з тим ми гарантуємо, що «Народний контроль» і надалі стоятиме на захисті інтересів чернівчан та відстоюватиме їх у міській раді. Ми скликаємо позачергову сесію Чернівецької міської ради, для повної підтримки вимог, які поставила перед нами громада!#РАЗОМ_ЗРОБИМО_БІЛЬШЕ!?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Сафтенко не складатиме депутатський мандат

Довідка. Сафтенко Юлія Костянтинівна - депутат Чернівецької міськради, була обрана на місцевих виборах у 2015 році як перший кандидат від політсили "Народний контроль".

1


КОМЕНТАРІ (5)

Давно пора!!))

avatar

Олександр

13 березня 2018 19:34

І правильно. Треба думати головою, пані Юля!

avatar

Іра

13 березня 2018 19:34

Очень правильно и своевременно. Таким людям не место в горсовете

avatar

Иван

13 березня 2018 19:36

Ганьба!!! І ця людина ще очолює управління культури!!!

avatar

Олег

13 березня 2018 19:36

Да...не довго музика играла , недовго фраер танцював! Як шкода , що нині такий час, що люди забувають тих з ким прийшли, а Пана яка сполука величають за файне місце! Правильно зробили, така людина не гідна такої команди!

avatar

Сашко

13 березня 2018 20:13

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.