Юлія Тимошенко вітає буковинських однопартійців з 19-річчям «Батьківщини»

Юлія Тимошенко вітає буковинських однопартійців з 19-річчям «Батьківщини»

09.07.2018, 10:27

Лідер політичної партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко привітала всіх партійців з річницею створення партії. 

Дорогі друзі!

Нашій партії «Батьківщина» сьогодні – 19 років!

Я щиро вітаю всіх партійців, з якими впродовж усього цього часу ми йдемо пліч-о-пліч спільною дорогою.

Ми – згуртована команда однодумців, котра прагне змінити Україну на краще.

«Батьківщина» завжди була незручною для влади, бо рішуче вимагала справедливості, прозорості й порядності. За це нас хотіли видавити з політики, цькували «Беркутом» і кидали до в’язниць. Ми гідно пройшли через репресії, брудні інформаційні кампанії, адміністративний тиск і залякування. Це лише зробило нас сильнішими.

Завдяки своїй непохитності й наполегливій боротьбі за правду, наша команда здобула авторитет серед простих громадян, ми стали партією номер один в Україні. Це підтверджується й незалежними соцопитуваннями, і підсумками всіх хвиль виборів в об’єднаних територіальних громадах по всій Україні.

Наші цінності – незмінні протягом 19 років: демократичний шлях розвитку, духовне й економічне відродження України, соціальна держава й рівність усіх перед законом, європейські права і свободи для громадян. Ми ні на йоту не відступилися від своїх цінностей і робимо все, щоб втілити їх у життя.

Нинішній час ставить перед нашою державою нові виклики. Для того, щоб їх подолати, «Батьківщина» розробила й винесла на всенародне обговорення стратегічну програму «Новий курс України». Її основа – новий суспільний договір, тобто нова Конституція, без якої не може бути цивілізованої й могутньої України.

Довіра людей покладає на нас велику відповідальність. Ми маємо взяти на себе надзвичайно важливе завдання, котре виявилося не до снаги попереднім політикам.

Люди довго чекали, але тепер зрозуміло всім: ніхто, окрім «Батьківщини», не зробить Україну сильною, а українців – щасливими. Заручившись підтримкою українського народу, ми здатні виконати цю місію.

Українці хочуть змін, тому з кожним днем «Батьківщина» стає сильнішою. Наші лави поповнюються новими партійцями, зростає й мужніє молодіжне крило «Батьківщини».

Пишаюся кожним партійцем «Батьківщини». Я довіряю Вам, як самій собі. Попереду в нас ще багато виснажливої праці задля України й українського народу, задля наших батьків і наших дітей. Та я впевнена: нам під силу змінити країну, ми в силах змінити все!

Дорогі мої! Щастя Вам і Вашим родинам, миру й добра!

Настав час перемагати Україні!

Щиро ваша – Юлія Тимошенко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іван Мунтян обговорив з Юлією Тимошенко поточну роботу і плани на найближчі місяці

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.