Військовий льотчик Юлій Мамчур на Буковині: Тільки Порошенко здатний надати рішучу відсіч російській агресії

Військовий льотчик Юлій Мамчур на Буковині: Тільки Порошенко здатний надати рішучу відсіч російській агресії

18.03.2019, 14:18

Український військовий льотчик 1-го класу, полковник Повітряних Сил Збройних Сил України, командир 204-ї бригади тактичної авіації Юлій Мамчур відвідав Буковину. Він єдиний командир з усіх військових частин Криму, який у березні 2014 року не перейшов на бік РФ і залишився вірним присязі українському народу. Сьогодні Юлій Мамчур представляє інтереси українського народу в команді Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді.

- Як і 5 років тому, Ви продовжуєте підтримувати Петра Порошенка. Розкажіть, як Ви потрапили  у його команду та чому підтримуєте його як політика?

- Моє офіційне знайомство з Петром Порошенком відбулося у серпні 2014 року під час його візиту до Миколаївської області. Ми тоді займалися воєнними справами на аеродромі, обльотували літаки, які передислокувалися з Криму. І коли літак Президента приземлявся у нас на аеродромі ми з колегами, як командири, зустрічали Главу держави. Саме тоді Петро Олексійович запросив мене стати членом його команди. Для мене особисто це було зовсім неочікувано, але так розпочалася моя політична діяльність. І я вдячний Президенту за цю можливість бути більш корисним для держави і для ЗСУ. Як заступник голови Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони, я можу впевнено сказати, що за ці чотири з половиною роки нам вдалося багато зробити для української армії. І це завдяки виваженій та чіткій позиції нашого Головнокомандувача.

- Всім добре відомо, що на початку російської агресії велику роль у забезпеченні армії відігравали волонтери. Чи потрібна сьогодні їх підтримка нашим воїнам?

- Коли РФ розпочала свою агресію, українська армія була роззброєна і знаходилася у жахливому стані. Згадуючи ті страшні події у 2014 році, коли за добу на сході України гинули від 10 до 100 наших бійців, бо не мали ні шоломів, ні бронежилетів, тоді усе забезпечували волонтери, звичайні українці, за що їм велика вдячність.

Сьогодні українська армія змінилася, вона стала потужною та якісною. Держава фінансує власний оборонний комплекс, більше 200 мільярдів гривень в цьому році сплановано на сектор безпеки і оборони та більше 110 млрд на Збройні Сили.

Але звичайно, що нашим захисникам потрібна моральна підтримка свого народу, потрібна щира віра у перемогу України. Українські воїни тримають оборону на кордоні з агресором, а ми повинні утримувати оборону в середині країни. У цей відповідальний для країни час ми повинні приймати виважені рішення та зробити правильний вибір, щоб не зрадити ідеям, за які боролися українці на Майдані, які сьогодні продовжують відстоювати наші воїни на сході України.

- Петро Порошенко знову йде в президенти. Як Ви особисто ставитеся до його рішення?

- За ці роки у складі команди Петра Порошенка нам вдалося досягнути багато позитивних речей. Впроваджено реформи, прийнято революційні закони, змінено ставлення до національної безпеки, реформування армії, державних закупівель через систему Прозоро. Крім цього, зроблено надважливі кроки для євроінтеграції України, прийнято безвізовий режим. Все це вдалося досягнути завдяки ефективній співпраці діючого Президента, Верховної Ради та Уряду.

Але люди швидко забувають про важливі досягнення влади. У проросійських, олігархічних та безвідповідальних засобах масової інформації висвітлюються тільки негативні новини.

Тому сьогодні важливо розуміти, що зоною відповідальності Президента є  національна безпека та дипломатія. І ці завдання Петро Порошенко відповідально виконує. Але серед його досягнень і економічне зростання у 3,4% ВВП, і незалежна українська церква, і Нова українська школа, і нова сільська медицина, і нові соціальні сервіси. Це все вдалося зробити завдяки впровадженій ним реформі децентралізації. Президент не зупиняється на досягнутому. Він продовжує розпочатий шлях інтеграції України у ЄС та НАТО.  

Крім цього, стратегічним завданням на наступні п’ять років він стивить подолання бідності та  створення нової якості життя кожного українця. Петро Порошенко наголосив, що до сьогодні держава спрямовувала всі зусилля на боротьбу з агресором. А тепер ми розпочинаємо боротьбу з бідністю, необхідний ресурс для цього у держави є. Більше того, відповідний процес вже розпочато, адже збільшуються пенсії, проводиться монетизація субсидій, фінансової допомоги багатодітним сім'ям. І вірю, що Петро Порошенко продовжить розбудову успішної країни, нам тільки потрібно підтримати його.

- Яку з впроваджених реформ вважаєте найуспішнішою?

- Насамперед, потрібно розуміти, що ніколи і нікому реформи не давалися легко. Це не якась цукерка, яку одного разу з’їв і все одразу змінилося і жити стало солодко. Це довгий процес, який потребує часу та зусиль. Звичайно, як військовий, вважаю важливою реформу Збройних Сил, адже до 2020 року наші військові повинні перейти вже на стандарти НАТО. Закупівлі через систему Прозоро дають можливість ефективно використовувати державний бюджет.  

- Чернівецька область знаходиться у прикордонній зоні. Чи можуть бути спокійними зараз буковинці?

- З боку державної прикордонної служби, з боку усіх силових відомств реалізуються необхідні заходи для захисту територій нашої держави. Президент тримає ситуацію під контролем. Він особисто їздить на передову, зустрічається із воєнними та отримує інформацію безпосередньо від наших вояків та командування, а не із синіх папочок, які приносять у кабінети.

Що стосується Чернівецької області, то я мав нагоду поспілкуватися з прикордонниками, і авторитетно заявляю - буковинці можуть спати спокійно, ви знаходитесь під надійним захистом.

- Чому Путін так категорично налаштований проти Порошенка?

-Кремль бачить в особі діючого Президента України єдину силу, здатну організувати рішучу відсіч російській агресії. І саме з цієї причини Москва не втомлюється повторювати, що готова підтримати будь-яку кандидатуру на посаду Президента України, але тільки не Петра Порошенка.Як тільки Україна дасть слабинку, Росія одразу цим скористається і введе свої війська на нашу територію. Путіну потрібен не тільки Крим, йому потрібна вся Україна.

Потрібно розуміти, що миру досягають лише перемогою. Військовою та дипломатичною. Проти нас стоїть близько 5 мільйонів штиків Російської Федерації - у різних військових формуваннях, в тому числі незаконних. В українських Збройних Силах України – 255 тисяч воїнів. Кожен український боєць вартує п’ятьох найманців РФ, адже наші люди стоять за правду, за ідею.

Підтримуючи конфлікт на сході України, Російська Федерація сподівається, що нашу державу не запросять в ЄС і НАТО.   Але ведеться потужна робота Президента України на дипломатичному полі. Саме за його ініціативи Верховна Рада внесла зміни до Конституції України щодо незмінності курсу нашої держави в ЄС та НАТО.

Тому українці повинні розуміти, що сьогодні ми обираємо не просто Президента, ми обираємо майбутнє для нашої держави, для наших дітей. А яким воно буде - європейським чи проросійським, залежить від рішення кожного особисто.

 Леся Цимбалюк

1


КОМЕНТАРІ (4)

Ещё один за орден продался!

avatar

18 березня 2019 15:00

Військовий, котрий прийняв присягу на захист України, котрого я своїми податкакми утримував, замість того, цоб зі зброєю в руках захищав мою країну Україну він взяв прапор і співає  пісні!!! НАШ ГІМН У НАС Є КОМУ СПІВАТИ!!!   В Криму наша армія навіть не зробила ні одного пострілу у бік ворога для захисту нашої Держави!  Напам'ятаю вам панове "герої" про наших КІБОРГІВ котрі чесно боронили нашу Україну від ворога! І клали там своє життя! Вони воювали з ворогом, а не співали пісні! Цьому горе-офіцеру сидіти б тихонько вдома, а не піаритись і не лизати "цукерки".

avatar

Чернівчанин

18 березня 2019 17:05

Эх ты,летчик-налетчик.

avatar

Вторсырье

18 березня 2019 18:53

Поки наші брати воюють, свинорилі нас грабують! 

І кричать що люблять нас, а крадуть в нас хліб і газ!

Як нам люди з ними жити!? Може легше їх нам ..ити!?

31числа всі на вибори! Бо в житті настає момент коли треба все перевернути з ніг на голову щоб голова трохи подумала в тому напрямку в якому вимагають ноги! і це не правда що маємо те що маємо нас просто всіх мають і здоров'я не питають, а ми гідні жити краще! 

avatar

123

19 березня 2019 06:13