'Єврокомунбуд' та 'Порядок в домі' продовжать обслуговувати багатоквартирні будинки: судове провадження щодо них закрили

"Єврокомунбуд" та "Порядок в домі" продовжать обслуговувати багатоквартирні будинки: судове провадження щодо них закрили

05.12.2019, 19:24

Щодо підприємств "Єврокомунбуд" та "Порядок в домі" закрили провадження. Вони продовжать обслуговувати багатоквартирні будинки.

Про це повідомляє UA: Буковина.

Чернівецький окружний адміністративний суд закрив провадження за позовом Олексія Каспрука до виконкому та конкурсної комісії. Він позивався, аби конкурс на призначення управителями підприємств "Єврокомунбуд" та "Порядок в домі" визнали незаконним.

Конкурс провели, коли Каспрук був у відставці.

Радниця міського голови з правових питань Тетяна Шепелько на своїй сторінці у фейсбуці зазначила, що боротьба буде продовжуватись.

"Суд ухвалив закрити провадження у справі за позовом міського голови до виконкому, конкурсної комісії та управителів ПП "Порядок в домі" та ТОВ "Єврокомунбуд", були оголошені лише вступна та резолютивна частини рішення. Суд не відмовив позові, а закрив провадження. Тобто боротьба наша буде продовжуватися", - йдеться у дописі.

1