Яценюк продемонстрував, що недарма отримав червоний диплом юриста, а Кличко боїться за свій мандат

Яценюк продемонстрував, що недарма отримав червоний диплом юриста, а Кличко боїться за свій мандат

06.03.2013, 00:06

От багато хто дорікає, що Тимошенко припустилася помилки, обравши не юридичну, а політичну лінію оборони. Насправді ці розумники просто дуркують, бо прекрасно розуміють безглуздість правового захисту у справі, сфальшованій на політичне замовлення, - написав на своїй сторінці у ФБ експерт Oleg Medvedev. - Яценюк сьогодні поставив експеримент. Думаю, всі, хто бачить пряму трансляцію суду по Власенку, що її здійснював сайт «Лівий берег», погодяться з тим, що Яценюк сьогодні продемонстрував, що недарма отримав червоний диплом юриста. Він оперував логічними правовими аргументами, попросту загнав у глухий кут представника Рибака. І навіть звернувся до судді «Ваша честь». «Рибаки» не змогли навести жодного аргументу на користь того, що Власенко здійснює адвокатську діяльність. Експеримент доводить безглуздість гри в юриспруденцію, бо суддю думка захисту не цікавила взагалі, а рішення готувалося не в залі суду. І навіть якщо за годину-другу суд несподівано прийме рішення на користь Власенка, то це буде не торжеством правосуддя, а лише свідченням про те, що під з огляду на міжнародну реакцію влада дала задній ход.

В разі позбавлення Сергія Власенка депутатського мандату опозиція звертатиметься до Європейського суду з прав людини.

Про це журналістам заявив Арсеній Яценюк, після закінчення засідання Вищого адмінсуду.

"Ми звертатимемося до Європейського суду. Суддю Волкова вже поновили на посаді, поновлять і Власенка", - зазначив він.

Яценюк наголосив, що рішення регламентного комітету сфальшоване і політичне.

"Вони хочуть позбавити Власенка мандата виключно тому, що він захисник Тимошенко, а не тому, що він порушує закон", - уточнив депутат.

"Я здивований, але суд на сьогодні задовольнив всі наші клопотання, і на завтра витребує документи, які доводять нашу позицію, що підстав для позбавлення Власенка мандата не існує", - підсумував Яценюк.

У свою чергу лідер "Удару" Віталій Кличко сказав, що за такою схемою позбавити мандата можна і його.

"Я ще також не припинив свою спортивну ліцензію і також можна знайти підстави для того, щоб позбавити мене мандату. І таких підстав ще можна знайти багато", - заявив він.

Натомість депутата від Партії регіонів Андрія Веревського позбавили мандата за попередньою домовленістю.

Про це журналістам заявив Арсеній Яценюк, після закінчення засідання Вищого адмінсуду у справі про позбавлення мандата Сергія Власенка.

Коментуючи позбавлення мандата депутата від Партії регіонів Андрія Веревського, Яценюк заявив: "Це чистий междусобойчик і договорняк".

"Веревський постійно проживає в Лондоні, він менеджер і власник однієї з великих компаній, і йому іноземці сказали: або ти позбавляєшся мандата і отримуєш кредит, або залишаєш мандат і залишаєшся без кредиту", - уточнив він.

"Це була гра на легалізацію: бачте, ми з "Регіонів" виключили і з опозиції будемо виключати. Тільки там бізнесмен сам вирішив піти, бо йому закордоном гроші не дають. Це був його вибір, і він домовився з Партією регіонів", - підсумував Яценюк.

Як відомо, у вівторок вищий адміністративний суд позбавив депутатських повноважень депутата від Партії регіонів Андрія Веревського.

Українська правда

1