Яценюк: «Фронт змін» і «Батьківщина» об’єднаються найближчим часом

Яценюк: «Фронт змін» і «Батьківщина» об’єднаються найближчим часом

23.05.2013, 14:52

«У найкоротший період часу» буде оголошено про об'єднання партій «Батьківщина» і «Фронт змін». Про це заявив журналістам лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що цьому «зараз ніщо не заважає, навпаки – йде дуже продуктивний робочий процес… і він обов'язково завершиться об'єднанням».

За словами Яценюка, нещодавно він отримав лист від лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, відтак вони «обговорили всі базові питання».

Сьогодні, 22 травня, на брифінгу народний депутат Борис Тарасюк (фракція «Батьківщина»), відповідаючи на запитання журналістів про злиття цих двох партій, зазначив, що не є членом будь-якої із цих партій, але, наскільки йому відомо, з'їзд заплановано на червень. Тарасюк вважає, що на цьому з'їзді і буде оголошено про об'єднання.

Нагадаємо, нещодавно експерти заперечували можливість об'єднання партії «Батьківщина» з партією «Фронт змін» найближчим часом. Зокрема, директор Міжнародного інституту демократії Сергій Таран висловив думку, що питання можливого входження «Фронту змін» в «Батьківщину» залежить винятково від позиції лідера «Фронту змін» Арсенія Яценюка, від того, з якою партією він пов'язує своє політичне майбутнє.


 Джерело:  КорреспонденТ.net

1