Посол Австралії в Україні пані Мелісса О’Рурк відвідає Вижниччину у вівторок, 11 червня

Посол Австралії в Україні пані Мелісса О’Рурк відвідає Вижниччину у вівторок, 11 червня

10.06.2019, 23:32

Протягом трьох днів, 9-11 червня з 11.00 до 17.00 години,  київські, чернівецькі та вижницькі фахівці(чині) будуть розповідати про збереження жіночого здоров’я, відстоювання своїх прав, захист від насилля, допомогу у складних життєвих ситуаціях, а також створення власного бізнесу, жіноче лідерство у різних сферах життя та творчий розвиток.  

 У роботі Мультисекторального жіночого клубу «FemGeneraction» 11 червня візьме участь пані Мелісса О’Рурк -   Посол Австралії в Україні.

 Клуб працюватиме у Вижницькому районному будинку дитячої та юнацької творчості за адресою: вул. Українська, 63.

  У вересні найбільш активні учасниці заходу за рахунок проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії отримають можливість відвідати дводенний тренінг у м. Київ та ознайомитися із діяльністю національних і міжнародних організацій, які опікуються жінками, почути історії успіху видатних жінок.

Захід відбудеться в рамках проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії  FemGeneraction, який реалізовує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА». Метою діяльності проекту «Femgeneraction» є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку.

Акредитація обов’язкова!

 

1