Владу в Чернівцях захопило  'організоване політичне злочинне угруповання', - Яценюк

Владу в Чернівцях захопило "організоване політичне злочинне угруповання", - Яценюк

06.11.2018, 08:17

Мера Чернівців Олексія Каспрука змістило з посади "організоване політичне злочинне угруповання", яке наразі захопило владу в місті.

Про це в ефірі передачі "Зрада/Перемога" на телеканалі ТВА заявив екс-прем’єр-міністр України, керівник політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк. 

Він заявив, що в Україні у 2019 році необхідно не допустити реваншу проросійських сил, проте такий реванш у Чернівцях уже відбувся "через політичну корумповану змову".

"Підкреслюю - корумповану змову. Ще й і депутатів від коаліції провладної, і колишньої коаліції, яка формувалася у 2014 році - такої проєвропейської. Вдруге в Чернівцях зміщений – неконституційно і незаконно – мер. Мало того, що він зміщений - ну вони ж йому взагалі працювати не давали... Тобто, вони фактично - я їх назву не інакше як організоване політичне злочинне угруповання - вирішили незаконно захопити владу у місті. Вдруге", - сказав Арсеній Яценюк.

Він висловився, що цю ситуацію можна було би звести до політичної боротьби проти "Народного фронту", але "варто подивитись на цю ситуацію трохи ширше".

"Це боротьба проти чернівчан і проти міста. Проти хороших доріг, проти інфраструктурних проектів, просто - проти нормальної життєдіяльності міста", - додав Яценюк.

Політик вважає, що єдиний правильний варіант розв’язання цієї ситуації - це дострокові вибори як міської ради, так і міського голови.

"Олексій Каспрук, я вважаю, був і є взірцевим мером. І він знову виграє довіру. Але для того, щоб його плани були зреалізовані, йому потрібна підтримка міської ради, депутатів, а не членів організованого політичного злочинного угруповання", - сказав Арсеній Яценюк.

Джерело: molbuk.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яценюк розповів, що зробив для Чернівців у період свого прем’єрства

1


КОМЕНТАРІ (7)

Не пане яценюк. Якщо ви називаєте бездарного колишнього Чернівецького міського голову каспрука "взірцевим", то, мабуть, і ви, пане, дуже недалекий, "зазомбований" і без критичного мислення. Як ви можете, в такому випадку, бути успішним політиком?

avatar

Юрій

06 листопада 2018 09:12

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Добробут-угрупування

06 листопада 2018 09:45

Закрию сторінку, о то знудть мене прямо на екран. 

avatar

Читач

06 листопада 2018 10:08

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Док

06 листопада 2018 11:35

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Сева

06 листопада 2018 14:32

Приватизировали Карпатские леса, границу и таможню! И давай контрабасить по полной!!!

avatar

Севе

06 листопада 2018 15:09

Долар до цього нечистяки-кулявлоба був 8грн, тепер 28.

Хай здохне сука, будь проклятий весь його рід до 7 коліна.

avatar

Авакобур

06 листопада 2018 21:04

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.