Віталій Ткачук:  Президентські вибори стали електоральним Майданом

Віталій Ткачук: Президентські вибори стали електоральним Майданом

22.04.2019, 20:09

На виборах Президента Україна підтвердила, що є демократичною державою. Про це у коментарі журналістам заявив голова ЧОО ПП УКРОП, депутат Чернівецької обласної ради Віталій Ткачук.

«Те, що ми пережили у першому й другому турі президентських виборів, вже називають електоральним Майданом. Очевидно, що ті понад 70% підтримки, які показали результати голосування за Володимира Зеленського, включають у себе велику частку електорату, який протестує проти старої системи влади і ситуації в країні. Замість того, аби виходити протестувати на Майдан, люди протестували, виходячи на виборчі дільниці», – сказав Віталій Ткачук. 

«Ми відстояли демократію, ми відстояли свої цінності. Завершення реформування країни потребує об’єднання зусиль.  Так, як це продемонстрував новий президент, якому вдалося і в першому і в другому турі об'єднати Україну, усіх тих, хто реально прагне жити в мирі та добробуті.  Зробимо нарешті свою країну затишною та успішною», – підсумував Віталій Ткачук.

1


КОМЕНТАРІ (5)

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Про Ткачука

22 квітня 2019 21:01

Підтримую сказане.

avatar

Антон

22 квітня 2019 22:13

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Золотий фазан

22 квітня 2019 22:57

А как похож на молодого федорука...

avatar

23 квітня 2019 12:43

Боже, хто це? Просто жах. Весь час має десь виринати.припиніть його піарити

avatar

Валентина

24 квітня 2019 17:10