Віталій Ткачук оприлюднив номер свого мобільного телефону

Віталій Ткачук оприлюднив номер свого мобільного телефону

19.05.2014, 19:42

"Я готовий стати вірним другом для кожного чернівчанина"

Віталій Ткачук, кандидат на посаду міського голови, передвиборча програма якого вирізняється з-поміж інших своєю креативністю та оригінальністю, усьому місту задекларував, що готовий стати не лише хорошим мером Чернівців, але й вірним другом кожного чернівчанина. Про це повідомляє прес-служба депутата Чернівецької обласної ради.

«Ми розмістили у Чернівцях білборди та листівки, де вказано мій мобільний номер телефону та усього один чіткий меседж: мер – твій друг! І це не популізм, як то часто буває: чиновники оприлюднюють телефон, а на дзвінки відповідають їх помічники. Це правда і реалії – я готовий вислухати кожного чернівчанина, допомогти у вирішенні проблем чи якихось питань, - говорить Віталій Ткачук. – Це, як на мене, найпростіший і найправдивіший спосіб довести усім, що я абсолютно відкритий політик та громадський діяч, мені нічого боятись і нічого приховувати від громади. І до слова, саме таким хочуть бачити люди міського голову. І саме таким є я».

Віталій Ткачук розповідає, що за кілька днів, відколи у місті розповсюджують листівки з його номером, йому зателефонували кілька десятків городян. «Найцікавіше, що люди спершу навіть повірити не можуть, що кандидат на посаду міського голови ось так просто взяв – і оприлюднив свій приватний номер. І не просто оприлюднив, а з конкретною метою – спілкуватись з чернівчанами постійно, у будь-який час доби. І я направду готовий саме так і працювати – вдень і вночі, без вихідних», - наголошує кандидат на посаду міського голови.

Отже, номер телефону, за яким можна будь-коли зв’язатись з кандидатом на посаду Чернівецького міського голови Віталієм Ткачуком 050 688 50 90.

1


КОМЕНТАРІ (3)

avatar

Юрій Скрипник

19 травня 2014 11:14

Для мене Віталій став другом!

Я сам працюю в таксі, особисто телефонував і цікавився питаннями які мене турбуюють. Приємно був вражений.

Я Віталієві довіряю.

avatar

Валерій Миколайович

19 травня 2014 11:22

avatar

Василий Забродский

19 травня 2014 23:48