Віталій Другановський спробує повторити успіх 'Слуги народу' на місцевих виборах в Чернівецькій області

Віталій Другановський спробує повторити успіх "Слуги народу" на місцевих виборах в Чернівецькій області

13.03.2020, 10:34

Партія "Слуга народу" почала активно готуватися до місцевих виборів, які пройдуть в жовтні. На даний момент керівництво політичної сили формує регіональні штаби. Відповідальний — голова партії Олександр Корнієнко.

У деяких областях, в тому числі, і в Києві, вже є кандидатури на голів штабів, повідомили НВ джерела в керівництві партії.

Наприклад, депутат-київський мажоритарник від СН і колишній ресторатор Микола Тищенко очолив столичний штаб політсили.

У Чернівецькій — Віталій Другановський, який вже був представником команди Володимира Зеленського на президентських виборах.

Тернопільська область повністю виявилася в руках братів Гевко. Керівництво штабом в СН планують довірити Віктору Гевко — капітану команди КВН "VIP Тернопіль" і переможцю шоу "Розсміши коміка". А куратором області призначений його брат Володимир — депутат СН від 167 округу в Тернопільській області.

На харківський штаб розглядається Вадим Слюсарев, якого ЗМІ давно називають "смотрящим" в цьому регіоні і "тіньовою особою" команди Зеленського. А штаб у Львові в СН хочуть передати в руки прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, точніше в руки його брата. Останній не є публічною особою, про нього немає інформації в інтернеті і в соцмережах. У самій партії про нього також нічого не знають, навіть ім'я.

"Його звуть просто — брат Шмигаля", — іронізує співрозмовник НВ в керівництві політсили. Журналістам вдалося дізнатися, що брата прем'єр-міністра звуть Дмитро і він живе у Львові.

1