VIP-святкування: як колишній і нинішній головні лісівники Буковини за гроші з бюджету вітали свого колишнього шефа

VIP-святкування: як колишній і нинішній головні лісівники Буковини за гроші з бюджету вітали свого колишнього шефа

27.12.2019, 17:52

Колишній начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк поряд з іншими високопоставленими чиновниками у робочий час на службовому авто їздив на день народження колишнього головного лісівника України Володимира Бондара.

Про це йдеться у розслідуванні сайту "Сила правди".

Зазначається, що свій 51 день народження Володимир Бондар влаштував на території державного ресторану "Явір". Звільненого за три тижні до цього посадовця приїхали вітати в робочий час і на службових авто високопоставлені лісові чиновники, депутати, священники, редактор підконтрольного медіа і партнери по бізнесу, - переказує зміст розслідування https://molbuk.ua/

Володимир Бондар – політик зі стажем. У кінці 90-х – на початку 2000-х встиг попрацювати у Волинській облдержадміністрації та Луцькій міськраді. У 2002-му став народним депутатом України, очолював громадську організацію "Центр муніципальних реформ "Луцьк-1432", був учасником Помаранчевої революції, після якої на 2,5 роки очолив Волинську облдержадміністрацію. У 2015-му році став депутатом Волинської обласної ради в складі президентської партії "Солідарність", восени 2016-го отримав посаду заступника голови Держлісагентства. Відтоді, як звільнилася голова Держлісагентства Христина Юшкевич в листопаді 2017-го, Бондар виконував її обов’язки і керував відомством. Забезпечив ряд нових кадрових призначень в галузі.

У розслідуванні описується, як значна частина гостей виходить подихати свіжим повітрям і стає видно ще ряд впливових гостей. Серед них – начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

VIP-святкування: як колишній головний лісівник Буковини за гроші з бюджету вітав свого шефа

Останній, до речі, теж завдячує своїм кар’єрним ростом саме Володимиру Бондарю. У 2016-2017 він працював першим заступником Кватирка, наприкінці 2017-го очолив Чернівецьке управління, а в червні 2019-го – Івано-Франківське.Журналіст "Сили правди" впродовж двох днів намагався поспілкуватися з Віктором Сахнюком, щоб дізнатися про його відносини з Володимиром Бондарем. Він спочатку підняв слухавку, проте попросив зателефонувати за кілька хвилин. Та наступні дзвінки посадовець "скидав", а повідомлення в месенджері проігнорував.

Присутність на святі трьох керівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства Володимир Бондар прокоментував так:

– Я нікого не запрошував на день народження, рідко когось запрошую, люди приїжджають ті, хто вважають за необхідне приїхати привітати. Я підтримую відносини в більшій чи меншій мірі зі всіма обласними керівниками, ми працювали довгий час, тому це нормально, я вважаю.

Серед нібито невстановлених гостей, які зарулили на святкування свого патрона-благодійника на чорному «Volkswagen Amarok» 2018,  чернівецькі журналісти також впізнали новопризначеного після бондарівського Сахнюка начальника Чернівецького ОУЛМГ Гончара (перед тим директора Сокирянського лісгоспу (того самого, що з елітними дубами, а дуби, у прямому і переносному значенні цього слова, були в особливому фаворі за часів правління винуватця свята Бондаря). З Гончаром разом поспішає його заступник, що дістався управлінню у спадок від Сахнюка, волинський Смічик.

1