«Він скрізь бреше!» Порошенко тиснув на Тимошенко визнати перемогу Януковича, а ставши президентом сам збагатився у 82 рази, - Катеринчук у Чернівцях

«Він скрізь бреше!» Порошенко тиснув на Тимошенко визнати перемогу Януковича, а ставши президентом сам збагатився у 82 рази, - Катеринчук у Чернівцях

06.02.2019, 18:16

Керівник юридичної служби одного з кандидатів у Президенти України Микола Катеринчук   пояснив, чому можливий другий президентський термін Порошенка є великим злом для України, - пише www.buknews.com.ua.

Про це Микола Катеринчук розповів під час прес-конференції у Чернівцях.  

-        У Адміністрації Президента є такий Гринів, який сказав приблизно таке: населення у нас таке собі, тому говоримо їм так – або Порошенко, або Путін. І на цьому будемо вести кампанію. Нічого, що Медведчук партнер по газу скрапленому? Нічого, що Медведчук купив два телевізійних канали, один з яких 50 на 50 Порошенка і Медведчука? Нічого, що влада дає можливість кумові Путіна – Медведчуку будувати тут партію «За життя!», вибудовувати президентську кампанію кандидатові, який вже нібито на третьому місці?

-        Російський елемент заходить в Україну за підтримки Порошенка. Путін має тут два своїх канали, має свого кандидата – Бойка, навколо якого об’єдналися решта. Ми шукаємо агентів, проводимо АТО, а  у себе під носом не бачимо смотрящого від Путіна, який відверто говорить про федералізацію, про знищення всього… Чому він досі не сидить в СІЗО? Чому СБУ ним не займається? СБУ кому підпорядковане? Петру Порошенку! Ви що, всіх нас за дурнів маєте? Ви дійсно вважаєте, що народ України - ідіоти? Не ідіоти! Усі все бачать.

 -        Якби Порошенко цього не хотів, то це було б? Савченко сидить, подивіться де інші сидять. Подивіться, що три роки робили з АТОшниками, по яких тюрмах їх тягала воєнна прокуратура. Скільки ми повитягували, розправа була над добробатами, над усіма. Це все нічого?

 -        Ви вважаєте, що це так виглядає проукраїнська позиція? А щодо ослаблення проукраїнського демократичного табору через інших кандидатів.  То в чому ослаблення, якщо будуть чесні суди? Олігархат ослабне? Так давно пора послабити зашморг, який він накинув на шиї людей комунальними тарифами. Ми на першому місці в Європі по корупції, якщо не запрацює Антикорупційний суд до травня місяця – позбудемося безвізу.  Де тут чиясь слабкість, а чиясь сила? Ми слабкі, бо люди почали покидати країну. Вони не бачать тут свого майбутнього, саме через те, що Порошенко є президентом.

 -        Щодо однієї команди, яка розвалилася. Команда була одна, але цілі у її членів були різними. Хтось ішов у владу для бізнесу, не декларуючи це на старті, інші ішли з ідеологічними цілями, як державники. Коли ми сідали за стіл переговорів, усі казали: Кучму – геть!  Порошенко тоді не казав, що піде працювати у міністерство економіки до Януковича, головою Ради Національного банку України, що він, як народний депутат України, буде голосувати за прем’єр-міністра Азарова. Він нам цього  не казав, коли ми були однією командою.

 -        Так само Луценко не казав, що після того, як відсидить у тюрмі, буде поливати всіх і вся брудом використовуючи прокуратуру. Не казав цього нам! Як ми могли це знати? У мене відчуття, як у більшості, що увесь цей час нас просто обманювали. І приклади є…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гриценко заборонив позивати до суду канал Садового, який у перерві між чаюванням викидає лайно на партнера

 -        15 років тому не було такого панування олігархату, у них не було по 29 мільярдів доларів, не було такого фінансового тиску  на телевізійні канали. Я є лідером Європейської партії України, але два роки не можу потрапити на жодний канал.   Що ж я так заважаю Порошенку? Бо я критикую його? Бо він скрізь бреше – з курсом бреше, з публічними фінансами - бреше, з рефінансуванням – бреше, з Роттердамом  - бреше, із закупами на потреби армії – бреше… Каже, що руки порубає? Покажіть хоч одну відрубану руку.

 -        Порошенко, коли його обирали, казав, що така буде економіка, такі комунальні тарифи? Він про інше розповідав. Про курс долара по 10-12 гривень, пригадуєте? Це людина, яка не виконала жодної своєї передвиборчої обіцянки, жодної! То що ми будемо робити з ним? Обирати ще раз, тому що Путін нападе? Так у нас агент Путіна вже в країні. Чи я щось плутаю?

 -        Обіцяний мир за два тижні? Порошенка обирали, як людину, яка здатна домовитися. Він бізнесмен, він колишній міністр закордонних справ, який дуже допоміг Януковичу стати президентом. Коли Тимошенко програла Януковичу в другому турі лише два відсотка, потрібно було щоб Януковича швидко всі визнали. На команду Тимошенко чинився тиск, щоб не йшла в суд, а якщо пішла, то щоб забрала позов. Це він робив!

 -        Використовувати владу для власного збагачення, а свої статки він збільшив у 82 рази, ви вірите, що в цьому сильна позиція України? Я вважаю, що це безвідповідальна позиція, коли люди бідніють… Зараз між кандидатами велика різниця у цінностях, підходах, і навіть в тому, як кандидати готові служити суспільству, - сказав Микола Катеринчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не знаю, що таке обласна власність»: юрист Микола Катеринчук обіцяє розібратися з майновими процесами, які відбуваються з територію психлікарні у Чернівцях (ОНОВЛЕНО)

1


КОМЕНТАРІ (1)

Молодець Катеринчук! Хоча Тимошенко, здається, програла Януковичу більше, але й 2% на 27 млн виборців - не немало! Судитися знову було безперспективно.

avatar

Мигай

06 лютого 2019 23:28