На середину травня згідно з рейтингом КожОлянка перевага Тимошенко над Порошенком складала 13%

На середину травня згідно з рейтингом КожОлянка перевага Тимошенко над Порошенком складала 13%

21.05.2014, 19:52

У рамках свого передвиборчого перебування в Чернівцях, кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко взяла участь у круглому столі національностей та конфесій, який відбувся  20 травня в Блакитній залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. На захід були запрошені представники різних конфесій та національностей Буковини, викладачі та журналісти, які поспілкувалися з кандидатом у Президенти.

Під час заходу викладачем ЧНУ та довіреною особою Юлії Тимошенко у 204 виборчому окрузі Георгієм Кожолянком були озвучені рейтинги Юлії Тимошенко та Петра Порошенка, підготовлені політологами Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (ФОТО_рейтинг). Вибірка, похибка, період тощо, як того вимагає соціологічне дослідження, озвучені не були.  Відповідно до оприлюднених рейтингів, перевага одного кандидата над іншим, станом на середину травня, складала 13% на користь Юлії Тимошенко.

 http://youtu.be/__gNv5B8YIE

 Заключним питанням порядку денного круглого столу було голосування за завчасно підготовлений текст Маніфесту порозуміння, який не обійшовся без агітації за присутнього на заході кандидата в Президенти: 

 "Перед новим Президентом стоять дві надважливі й однаково складні задачі. Одна - це розбудова країни, інша - встановлення миру в Україні. Упевнені, що обидві вони під силу лише швидкому і водночас розсудливому розуму державної діячки найвищого  ґатунку - Юлії Тимошенко."

 Таким чином круглий стіл національностей та конфесій перетворився на агітаційний захід кандидата на пост Президента Юлії Тимошенко.

 Виступаючи на Соборній площі Чернівців перед городянами ввечері 20 травня, кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко звинуватила іншого кандидата Петра Порошенка у зв’язку з олігархічними кланами і закликала буковинців не допустити реваншу. 

 20 травня Юлія Тимошенко також відвідала місто Сторожинець. На 13.00 тут була за планована її зустріч з виборцями 205-го виборчого округу. Напередодні візиту до спостерігача Громадянської мережі ОПОРА надходили повідомлення, що керівництво передвиборчого штабу Юлії Тимошенко в Чернівецькій області дало вказівку всім своїм районним організаціям забезпечити максимальну явку виборців.

 Задля цього були організовані автобуси, які безкоштовно звезли до м. Сторожинець виборців з усіх районів 205-го виборчого округу. Люди які прибули на зустріч самі підтверджували, що вони нічого не платили за проїзд в м. Сторожинець, що зафіксовано на відео.

https://www.youtube.com/watch?v=OmqkZwLgRus

 Відповідно до п. 6 ст. 64 закону України про вибори Президента,

 Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців.

 Керівник обласного штабу Юлії Тимошенко Іван Мунтян в коментарі Громадянській мережі ОПОРА спростував інформацію про підвіз людей.

 -       Обласна організація не проводила централізованого підвозу людей на мітинг за участі Юлії Тимошенко. Були наші однопартійці, працівники штабів з інших районів області. Але це їхня ініціатива і їхнє право.

 Нагадаємо, спостерігачами ОПОРИ підвіз виборців був зафіксований і під час візиту до Чернівецької області кандидата на пост Президента України Петра Порошенка.

http://oporaua.org/news/4960-poroshenko-v-chernivcjah-skazav-shcho-ldrugyj-tur-vyboriv-hoche-putinr

 Принагідно повідомляємо, що в Чернівецькому представництві Громадянської мережі ОПОРА запрацювала гаряча лінія, на яку виборці можуть залишати повідомлення про факти порушень виборчого законодавства 099 010 6551.

1


КОМЕНТАРІ (2)

нє, маловато будє і цифра 13 не фортова , може і з першого туру тЮ тЮ тЮ

там першу цифру підправити потрібно в сторону збільшення

плісссссс про авторів шефевра більше інфи

avatar

жужа

21 травня 2014 16:59

КожОлянка. Помилка в прізвищі.

avatar

коректор

22 травня 2014 08:34