Веренчанська громада вдячна Бурбаку за сприяння у ремонті школи та дитсадка у Яблунівці і налаштована на продовження співпраці

Веренчанська громада вдячна Бурбаку за сприяння у ремонті школи та дитсадка у Яблунівці і налаштована на продовження співпраці

14.06.2019, 22:30

Сьогодні народний депутат України Максим Бурбак побував на справжньому святі у Яблунівці Заставнівського району - завершенні ремонту школи та дитсадка.

За підтримки Уряду тут вдалося замінити та утеплити покрівлю, замінити вікна та двері приміщень. Задоволені педагоги, щаслива малеча та батьки.

Парламентар отримав подяку від Веренчанської громади, до якої входить мальовнича Яблунівка.

- Заради таких моментів хочеться працювати, такі громади необхідно підтримати. І не дозволю нікому називати такі села депресивними! - зізнався Максим Бурбак. 

Окремо обговорили проблеми громади. Люди поскаржились народному депутату на місцеве господарство, яке обробляє поля ядохімікатами з використанням авіації, що негативно впливає на здоров`я дорослих та дітей.

- Спільними зусиллями ми цю проблему вирішимо, - запевнив Максим Бурбак. - Підприємець пообіцяв, що більше такі факти не повторяться. Зауважив, що зроблено багато за останніх 5 років. Але ще більше справ попереду. Разом з громадою ми налаштовані на продовження співпраці.

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д BukNews.

А ще напередодні Дня медичного працівника народний депутат України Максим Бурбак мав честь сьогодні привітати з професійним святом медиків Заставнівщини.

Парламентар подякував медичним працівникам за їхню надважливу роботу. У своєму Максим Бурбак виступі наголосив, що турбота влади про медичну галузь повинна бути в пріоритеті. Гідні умови праці, гідна зарплатня для медиків – основа, яка дозволить забезпечити якісне обслуговування пацієнтів.

- Вдячний головному лікарю Василю Липці, з яким разом нам вдається покращувати умови праці медиків Заставнівської ЦРЛ, - сказав Максим Бурбак. 

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д BukNews.

1