В окупованому Докучаєвську з'явилися листівки з вибаченнями за розстріл бойовиками автобуса під Волновахою

В окупованому Докучаєвську з'явилися листівки з вибаченнями за розстріл бойовиками автобуса під Волновахою

14.01.2018, 11:24

Акція присвячена річниці трагедії, яка забрала життя 12 людей.

 

Як відомо, 13 січня 2015 терористи з реактивних систем залпового вогню "Град" обстріляли пасажирський автобус "Златоустовка - Донецьк", в результаті чого загинули 12 людей, ще 18 отримали поранення. При цьому вогонь вівся з боку окупованого Докучаєвська.

"Ми пам'ятаємо цей день. Але, виявляється, не тільки ми. Сьогодні в Докучаєвську, який контролює "ДНР", з'явилися ці листівки. З вибаченнями у вчиненні злочину, - написав Цаплієнко.

За словами журналіста, бойовики поспішно зривали листівки, намагаючись приховати їх громадськості.

"Листівок  було багато. На стінах "хрущовок", на парканах, на порталах офіційних будівель. Їх бачили на Театральній та Центральній, на Леніна, на Жовтневій та Незалежності. Бойовики поспіхом зривали їх на Мельникова, Куйбишева та Свердлова. Марно. Люди встигли не те, що прочитати їх,- а, навіть сфотографувати", - зазначив Цаплієнко.

 Як повідомлялося, в листопаді 2017 року в окупованому бойовиками терористичної організації "ДНР" Донецьку з'явилися листівки проукраїнського змісту.

Після цього російські куратори колабораціоністів зажадали від них посилити боротьбу з "українським підпіллям" на окупованих територіях.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.