В ніч на 14 жовтня  ПриватБанк на кілька годин призупинить усі операції з платіжними картками

В ніч на 14 жовтня ПриватБанк на кілька годин призупинить усі операції з платіжними картками

12.10.2018, 13:02

Друзі! Прийміть, будь ласка, до уваги наступну інформацію:

В ніч на 14 жовтня 2018 року ПриватБанк запланував технологічну паузу процесингу. У зв'язку з цим, усі операції з платіжними картками банку буде припинено з півночі до 4 ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до 8 години ранку неділі 14 жовтня.

Технологічні роботи буде проведено в нічний час, коли навантаження мінімальне й більшість клієнтів не проводять активних операцій. Також аналогічний «тайм-аут» візьмуть банкомати, термінали самообслуговування та торгові термінали банку.

Ми просимо вибачення за можливі незручності, але ця робота необхідна для того, щоб ще швидше опрацьовувати все більшу кількість безготівкових платежів клієнтів.

Технологічна пауза в роботі процесингу займе нетривалий час, тому радимо клієнтам перенести активні шопінг-сесії в інтернет-магазинах чи здійснення будь-яких інших безготівкових розрахунків на ранковий час.

Дякуємо за розуміння!

p.s. Окремо прошу поширити дану інформацію серед своїх близьких і знайомих, а представників ЗМІ - по можливості донести інформацію до ваших читачів та глядачів 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.