Ушкоджені або вщент зруйновані російськими  окупантами вже щонайменше 116 релігійних споруд у половині областей України

Ушкоджені або вщент зруйновані російськими окупантами вже щонайменше 116 релігійних споруд у половині областей України

09.05.2022, 08:37

Злочинні атаки російських військ руйнують християнські храми та інші святині релігійних спільнот України: з 24 лютого зазнали руйнувань уже щонайменше 116 споруд духовного значення (не враховуючи прилеглих будівель) у щонайменше тринадцяти областях України: Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумський, Харківській, Херсонській та Чернігівській.

Переважна більшість із них (91 зі 116) православні храми. Руйнувань зазнали також католицькі та протестантські церкви, мечеті, синагоги, релігійні освітні заклади та важливі адміністративні будівлі релігійних організацій.

Найбільше об’єктів, що зазнали руйнувань внаслідок вторгнення рф в Україну, на сьогодні виявлено в Донецькій, Київській і Харківській областях (щонайменше 20 у кожній з них). Відповідно, у цих трьох областях понад половина з усіх зафіксованих нині випадків ушкоджень сакральних споруд України.

Інтерактивна мапа та докладніша інформація – на сайті Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС).

https://dess.gov.ua/shchonaymenshe-116-sporud 

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.   

 

1