Уряд визнав спроможними ще 5 ОТГ в Чернівецькій області

Уряд визнав спроможними ще 5 ОТГ в Чернівецькій області

11.07.2018, 15:26

Уряд визнав спроможними ще 72 ОТГ

Сьогодні на засіданні Уряду було визнано спроможними ще 72 громади, в яких перші вибори відбулися 24 грудня 2017 р. та 29 квітня 2018 р., а також громади, утворені навколо населених пунктів, що визначені перспективними планами формування територій громад областей, як адміністративні центри ОТГ.

Відтепер вони зможуть повноцінно здійснювати свої самоврядні повноваження, а також мають можливість добровільного приєднання до цих ОТГ.

Зокрема, спроможними визнано: у Вінницькій, Донецькій і Луганській обл. – по 1, Київській, Львівській,  Кіровоградській, Сумській, Херсонській і Черкаській обл. – по 2, Івано-Франківській, Полтавській, Рівненській і Харківській обл. – по 3, у Миколаївській, Тернопільській і Чернігівській обл. – по 4, у Волинській і Чернівецькій обл. – по 5, Дніпропетровська обл. – 6, Запорізька обл. – 8, Хмельницька обл. – 9 громад.

На сьогодні по Україні визнано спроможними вже 653 ОТГ.

Нагадаємо, що на цей час утворено 753 ОТГ, 48 з яких  очікують рішення ЦВК про проведення перших виборів. 

ДОВІДКОВО:

12 липня о 10.00 в обласній державній адміністрації (каб. 301, мала зала засідань) під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Василя Гостюка відбудеться засідання регіональної робочої групи з інформаційно-методичного супроводу реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації владних повноважень з метою обговорення проекту рішення Чернівецької обласної ради «Про внесення змін до рішення 32-ї сесії обласної ради VI скликання від 28 травня 2015 року №1-32/2015 «Про схвалення проекту перспективного плану формування територій громад Чернівецької області (зі змінами)», який разом з відповідними матеріалами направлено для розгляду на засідання чергової сесії Чернівецької обласної ради.
 
Опісля засідання робочої групи о 10.45 відбудеться брифінг заступника голови облдержадміністрації Василя Гостюка та представників Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування. Запрошуються представники ЗМІ.   
1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.