“Укргазвидобування” працюватиме на території Сторожинецького району: Рибак застеріг депутатів від державної зради

“Укргазвидобування” працюватиме на території Сторожинецького району: Рибак застеріг депутатів від державної зради

12.09.2018, 21:56

Національні інтереси українців збережені! Сьогодні на засіданні 24-ї сесії Чернівецької обласної ради було розглянуто питання “Про відмову у клопотанні Держгеонадр України про надання погодження щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами АТ “Укргазвидобування”. "Під час свого виступу народний депутат України Іван Рибак закликав присутніх депутатів не голосувати за таке рішення: "Вважаю його підтримку державною зрадою".

Про це заявив народний депутат України Іван Рибак. 

- Справа в тому, що дана компанія стовідсотково належить НАК “Нафтогаз України”. Це державне підприємство, яке в минулому році сплатило 57 мільярдів гривень податку до бюджету нашої країни. А це - зброя для українського війська, виплати для пенсіонерів та заробітня плата для наших вчителів та лікарів.

- Ми сьогодні намагаємося подолати газову залежність України, разом шукаємо можливості отримання повної енергетичної свободи та зміцнення національної безпеки. Ми говоримо про збільшення видобування корисних копалин саме на території нашої держави, бо саме це вплине на нашу економічну спроможність та покращить добробут українців. І саме це дасть нам можливість бути незалежними від газової і нафтової голки країни-агресора, яка веде війну на території нашої країни.

- Тому щиро вдячний всім присутнім сьогодні депутатам Чернівецької обласної ради, які завдяки своїй принциповій позиції та патріотичним поглядам не підтримали таке рішення, і тим самим зберегли національні інтереси не тільки українців, а й, зокрема, буковинців. Адже АТ “Укргазвидобування” проводитиме свої роботи на території Сторожинецького району, що відповідно дасть громаді додаткові надходження до місцевого бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дозволи на видобуток газу будуть продавати на прозорих аукціонах

 

Джерело відео: Буковина 24 . 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.