Україна закріпила у Конституції курс на набуття членства у НАТО та Євросоюзі (+як голосували нардепи з Буковини)

Україна закріпила у Конституції курс на набуття членства у НАТО та Євросоюзі (+як голосували нардепи з Буковини)

07.02.2019, 12:01

Курс України до Європейського Союзу та Північноатлантичного Альянсу незворотній! Зміни до Конституції ухвалено 334 голосами. 

- 334-ЗА! Стратегічно важливе рішення для України прийнято! - прокоментував результати голосування народний депутат України Іван Рибак. -  Верховна Рада підтримала ініціативу Президента України про внесення історичних змін до Конституції України щодо незворотного курсу нашої держави на набуття членства у НАТО та Євросоюзі. Шлях до євроатлантичної інтеграції наш народ обрав ще 5 років тому, коли перші активісти вийшли на Євромайдан і тепер настав час захистити цей вибір в Основному Законі!

Нагадаємо, перед голосуванням Радикали і Батьківщина взяли перерву, щоб затягнути час перед голосуванням змін до Конституції. Виступили з вимогою від двох фракцій до Парубія оголосити перерву. Він оголосив. Фракція БПП заблокувала трибуну до розгляду цього питання, аби радикали не зірвали його розгляд.

Двоє народних депутатів, які є вихідцями з Чернівецької області, не підтримали законопроект про внесення змін до Конституції Україна (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та в НАТО).

Відповідна інформація розміщена в результатах поіменного голосування за це питання, які розміщені на офіційному сайті Верховної Ради, пише molbuk.ua.

Так, картина голосування за це питання виглядає наступним чином:

Іван Рибак (БПП) - За

Григорій Тіміш (БПП) - За

Оксана Продан (БПП) - За

Богдан Онуфрик (БПП) - За

Марія Матіос (БПП) - За

Віктор Король (БПП) - За

Владислав Севрюков (БПП) - За

Сергій Рудик (БПП) - За

Микола Федорук (Народний фронт) - За

Максим Бурбак (Народний фронт) - За

Михайло Гаврилюк (Народний фронт) - За

Олександр Дроздик (Народний фронт) - За

Михайло Папієв (Опозиційний блок) - Проти

Іван Мирний (Опозиційний блок) - Проти

1