У поліції відкрили справу за фактом підпалу авто Обшанського, призначили низку експертиз (+коментар потерпілого)

У поліції відкрили справу за фактом підпалу авто Обшанського, призначили низку експертиз (+коментар потерпілого)

24.09.2018, 14:48
Обшанський: "Знайшлися такі ділки-гопніки, які зробили мені таку відповідь"

У Чернівцях невідомі підпалили авто керівника міської інспекції з благоустрою. Близько 4 ночі автомобіль, що стояв під вікнами квартири чиновника - спахнув. Поруч стояли ще кілька припаркованих сусідських автівок, дивом вогонь не перекинувся на них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернівцях невідомі підпалили автомобіль начальника Інспекції з благоустрою Сергія Обшанського

У поліції вже відкрили кримінальне провадження за фактом підпалу, призначили низку експертиз. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Сам чиновник інцидент пов'язує виключно з професійною діяльністю. Чоловік вважає: це спроба його залякати. Інспекція з благоустрою займається демонтажем МАФів та незаконниої реклами. Підприємців, незадоволених цим, дуже багато. Питання про ліквідацію інспекцію навіть винесли на найближчу сесію міської ради.

- Палало два передніх колеса. Поки я набирав відро води, то допнуло одне, лоптуло друге. Слава Богу, сусід мав шланг, дав мені його, і ми погасили все це, - каже начальник інспекції з благоустрою у Чернівцях Сергій Обшанський. - За два з половиною роки зняті більше півтори сотні кіосків, незаконної реклами. Я думаю, що знайшлися такі ділки-гопніки, які зробили мені отаку відповідь. 

Нагадаємо, до рятувальників повідомлення про пожежу в автомобілі «Opel» на вул. О. Щербанюка у Чернівцях надійшло 24 вересня 2018 року о 3 год. 36 хвилин. Оскільки площа пожежі була незначною, власнику автівки вдалося ліквідувати пожежу до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

Начальник інспекції з питань благоустрою Чернівців Сергій Обшанський розповів деталі інциденту з підпалом його автомобіля.

Про це він розповів у коментарі кореспонденту molbuk.ua

"Ми живемо на першому поверсі багатоквартирного будинку і автомобіль постійно припаркованих під вікном. Коли дружина закінчила хатні справи, виглянула випадково у вікно, то побачила яскравий спалах. Сказала, що горить автомобіль. Я набрав відро води, а дружина подзвонив 101. Сусід, на першому поверсі, почув як почали "стріляти" переднє колесо. Дав мені шланг з водою через вікно, завдяки якому загасили пожежу. Якщо б ми почекали 10-15 хв, то від машини би залишився скелет", - сказав він.

С. Обшанський розповів, що у нього немає побутових конфліктів з чернівчанами.

"Всі конфлікти пов’язані з моєю професійною діяльністю. З моменту призначення мене на посаді начальника інспекції з благоустрою було демонтовано більше ніж 150 об’єктів малих архітектурних форм. А ще скільки не законної реклами! Варто згадати і про "резонансні моменти" - ліквідація управлінськими компаніями ЖРЕПів №11, 9, 17".

"Хтось вже давно заклав собі це в голові, а тепер зреалізував. Замовників обов’язково знайдуть, якщо не через тиждень, то через місяць, то через рік", - додав.

molbuk.ua

1