У організатора грального бізнесу на Буковині поліція вилучила понад 130 тисяч гривень,  одержавних від підпільного грального бізнесу

У організатора грального бізнесу на Буковині поліція вилучила понад 130 тисяч гривень, одержавних від підпільного грального бізнесу

17.10.2018, 17:48

Діяльність двох гральних закладів на території краю припинили працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно зі слідчими ГУНП області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області.

На виконання наказу Національної поліції України «Про організацію та проведення заходів щодо протидії кримінальним правопорушенням у сфері грального бізнесу» оперативниками Департаменту захисту економіки вживаються організаційні та практичні заходи щодо повної ліквідації грального бізнесу на території України.

Так, 16.10.18 правоохоронці викрили злочинну діяльність групи громадян, які в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» протягом тривалого часу надавали всім охочим послуги доступу до участі в азартних іграх на гроші.

На підставі ухвали суду правоохоронці провели обшуки в гральних закладах та за місцем проживання зловмисників, в ході яких вилучено 14 одиниць комп’ютерної техніки, 6 радіоелектронних засобів зв’язку, 5 електронних носіїв інформації, що використовувались у діяльності, грошові кошти в сумі 70 тисяч гривень, 1625 євро та 300 доларів США та «чорнові» записи.

За фактом протиправної діяльності розпочато кримінальне провадження за ч.2 статті 203 (Зайняття гральним бізнесом) КК України. Зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Триває досудове розслідування.

#Чернівці #незаконнігральнізаклади #обшуки #штраф#управліннязахистуекономіки #МВС #МВД #ДЗЕ#департаментзахистуекономіки #захист #економіки #НПУ#національнаполіція #поліція

Департамент захисту економіки Національної поліції України
Національна поліція України

 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.