У Новодністровську на відміну від Чернівців депутати підтримали створення індустріального парку

У Новодністровську на відміну від Чернівців депутати підтримали створення індустріального парку

12.01.2017, 00:18

Деякі подробиці повідомив народний депутат України Максим Бурбак. 

Чергова "зрада" та "бездіяльність" нардепа на 204-му виборчому окрузі, - зіронізував Максим Бурбак.  

- Сьогодні міжвідомча комісія з питань реєстрації індустріального парка "Новодністровськ" погодила включення його в Реєстр індустріальних парків України. Пишаюсь фракцією "Народного фронту" у Верховній Раді, яка підтримала відповідний закон, що запустив процес створення індустріальних парків. Вдячний за ініціативу громаді Новодністровська, міському голові Анатолію Болдашеву та депутатському корпусу міськради. Окрема подяка членам комісії за підтримку створення індустріального парку в Новодністровську. Адже це нові робочі місця, залучення інвестицій, додаткові надходження до бюджету. А головне - впевненість у подальшому розвитку Новодністровської об'єднаної територіальної громади. Будівництво Дністровської ГАЕС колись закінчиться, а завдячуючи індустріальному парку з'являється додаткова можливість для працевлаштування мешканців громади. Тепер головне завдання - професійний пошук майбутніх інвесторів. Але я впевнений: в Новодністровську вистачить запалу!!! Епопея зі створенням Новодністровської ОТГ в протистоянні з місцевими "козачками" від влади довела - тут можуть за себе постояти. 

І наостанок. Це яскравий приклад, що навіть за 150 км від Чернівців місцеві депутати прогресивніші та відповідальніші за своїх колег з обласного центру. Тільки чернівецькі запроданці можуть намагатися лишити місто без індустріального парку (потужного інструменту в пожвавленні економіки), без співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, без впевненості у розбудові сучасного європейського міста. Таке майбутнє малюють нам останки команди Фірташа на Буковині? То може варто повчитись нашій громаді у Новодністровської?

1


КОМЕНТАРІ (1)

При чомутут цей балабол до створення парку хоч то же є питання де відведені земля хто і яких галузях і на яких умовахінвестстатки просто дешевий піар як завжди хоч до дійсно до парку як до Лондона ( де бурбакові капітали ) рачки.  Стидоба закоцав вже своїм піаром 

avatar

Правда

12 січня 2017 15:34

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.