У мерії пояснили, що чернівецькі чиновники не є лідерами за розміром середньомісячної зарплати

У мерії пояснили, що чернівецькі чиновники не є лідерами за розміром середньомісячної зарплати

12.07.2018, 16:02

Чернівецькі чиновники - не найбільше заробляють, якщо взяти загальноукраїнську статистику, та й активісти при обчисленні не взяли до уваги податки й інші відрахування із зарплатні. Так цифра виходить значно меншою, прокоментували інформацію у фінансовому управлінні міської ради.

"Середньомісячний розмір заробітної плати посадовця в значній мірі залежить від стажу роботи працівників в органах місцевого самоврядування.  Тому при підвищенні посадових окладів, заробітна плата суттєво зростає  у працівників з великим стажем роботи. 

У виконавчих органах Чернівецької  міської  ради висока питома вага працівників має стаж роботи 15-25 років  і відповідно отримує доплату за вислугу років у розмірі 25-40%  від  посадового окладу.

Варто звернути увагу й на те, що Опублікований експертами середній місячний розмір зарплати на одну штатну одиницю департаментів Чернівецької міської ради визначений з урахуванням податків та зборів, які становлять майже 20%" - коментують посадовці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У різних департаментах Чернівецької мерії чиновники заробляють в середньому від 15 до 20 тисяч гривень на місяць

"Бідний Гройсман": прем'єр заробляє стільки ж, скільки й Каспрук, і лише на 10 тисяч більше від Фищука і на 5 від Мунтяна

У порівнянні з іншими міським радами  Чернівецька міська рада не є лідером за розміром середньомісячної зарплати посадовців. Так, середній місячний розмір зарплати на  одну штатну одиницю на 2018 рік у  містах:

 Черкаси - 22749 грн.

Житомир – 18163 грн.

Чернівці – 15732 грн.

Суми – 15141 грн.  

Посадові оклади працівників органів місцевого самоврядування визначаються урядовими постановами. Тобто, рішення про підвищення зарплати працівникам міської ради приймається на державному, а не місцевому рівні, і є обов’язковим для виконання. 

У травні минулого року Уряд значно підвищив посадові оклади працівникам органів місцевого самоврядування (Постанова КМУ №353 від 214.05.2017р), що, у свою чергу, вплинуло й на зростання доплат та надбавок, як обов’язкового, так і стимулюючого характеру.

Джерело: http://acc.cv.ua/ 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.