Буковинську митницю усього за 300 тисяч гривень за два місяці прибире київська фірма

Буковинську митницю усього за 300 тисяч гривень за два місяці прибире київська фірма

19.11.2020, 18:25

Компанії колишніх бізнес-партнерів позмагались за підряд з прибирання приміщень Буковинської митниці. Одна з них, ТОВ "Іджен", належить Оксані Василенко, яка раніше була співвласницею іншого учасника – ТОВ "Амадея".

Про це повідомляє видання "Наші гроші".

Перемога в тендері дісталась фірмі "Амадея", яка запропонувала найвищу ціну – 381 тис. грн. Найдешевшого учасника, "Клінінг-Про", яке запропонувало свої послуги лише за 242 тис. грн, тендерний комітет відхилив. Ця компанія не надала обгрунтування аномальної низької ціни – такою вважається пропозиція, що менша на 30% і більше від наступної ціни.

Наступний учасник, "Іджен", не надав тендерному комітету переліку своїх працівників та документи, які б підтверджували їх працевлаштування. Компанія могла усунути ці недоліки, однак так і не завантажила ці документи, а тому тендерний комітет відхилив і її пропозицію.

Таким чином перемога дісталась компанії "Амадея", засновниками якої була Оксана Василенко та Сергій Корабельський, який тепер є одноосібним власником. Натомість Василенко вже як приватна підприємиця у 2018-2019 роках понад десять років конкурувала з цієї фірмою на аукціонах. А дев’ять місяців тому зареєструвала фірму "Іджен".

Київська фірма обіграла свою колишню власницю на тендері з прибирання Буковинської митниціЦя фірма тричі брала участь в закупівлях, щоразу із ТОВ "Амадея", і ще ні разу не перемогла. У своїх довідках вона не зазначає переліку працівників, однак вказує, що має у власності обладнання для прибирання: пилотяги, віники, відра тощо. А от як досвід "Амадея" просила то зараховувати договори своєї власниці як приватної підприємиці, то показувала договір на 6 тис. грн.

На деяких документах "Амадея" та "Іджен" є подібний дефект – смуга в підвалі сторінки. Водночас візуальне оформлення та текстове наповнення довідок відрізняється.

Київська фірма обіграла свою колишню власницю на тендері з прибирання Буковинської митниціВ той же день суму договору на прибирання зменшили до 304,8 тис. грн, де за листопад вартість послуг складатиме 114,3 тис. грн, а за грудень – 190,5 тис. грн. У вартість входять витрати на персонал (23 особи), на хімічні засоби, витратні матеріали, інвентар, тощо. Компанія прибиратиме службові приміщення адмінбудинку митниці в Чернівцях, митних постів і пунктів пропуску в Чернівецькій області.

1