У Києві відбувся творчий вечір Віри Китайгородської

У Києві відбувся творчий вечір Віри Китайгородської

07.11.2018, 22:07

Сьогодні у Києві відбувся творчий вечір відомої української письменниці, поетеси, прозаїка і громадської діячки Віри Китайгородської.

У Будинку письменників України зустрілися рідні, друзі, колеги та шанувальники творчості талановитої буковинки, щоб привітати її із презентацією роману «Обличчям до стіни», висунутого на Шевченківську премію.

Добра, сумлінна, чуйна і, водночас, сильна та непересічна жінка, яка, як вона сама описує у книзі, відчула себе у статусі «претендентки на цілодобовий шмон».

Події, які автор пережила особисто, відкрили їй очі на обставини, суспільство та окремих людей із оточення.

Але не дивлячись ні на що, вона завжди живе з вірою в серці. І як сьогодні особисто наголосила, переконана, що вся справа в тому, як ми будуємо стосунки в сучасному суспільстві.

«Ми - українська родина - збираємося на вечерю за одним столом. Дивимося одне на одного, надивляємося. Це нічого, що так життя пішло. Бог. Він знає більше, ніж ми...», - такими мудрими словами завершує свій роман-епопею, роман-епоху талановита буковинська мисткиня Віра Китайгородська.

На творчий вечір привітати талановиту землячку завітади народні депутати України Іван Рибак, Богдан Онуфрик, Владислав Севрюков. 

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д Ivan Rybak.

1


КОМЕНТАРІ (2)

Мої найпотаємніші пошанівки Вірі Микитівні, цій щирій, інтелігентній, чуйній і добрій людині, прекрасній жінці, борцю і патріоту.

avatar

Юрій

08 листопада 2018 09:17

Віра Микитівна наділена талантом і поцілована Всевишнім. Була на презентації роману Віри Микитівни "Обличчям до стіни" в Чернівцях - її рідному місті. Була вражена, схвильована і напоєна по вінця мудрістю, скромністю і чистим світлом від прочитання цього неперевершеного роману.  За народну любов і визнання повинна бути удостоєна Шевченківської премії. Бог Вам в поміч! 

avatar

Валентина

08 листопада 2018 14:53