У квітні в буковинських селах запрацюють мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги із земельних питань

У квітні в буковинських селах запрацюють мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги із земельних питань

20.03.2019, 17:44

Обласний антирейдерський аграрний штаб  активізує свою роботу

В Чернівецькій облдержадміністрації відбулося засідання обласного  оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя.   « Роботи на полях області вже розпочали, тож основне  завдання нашого штабу попередити випадки  рейдерських захоплень земель та швидке й ефективне реагування на  спроби порушення прав аграріїв в області, -  зазначив голова  оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Ігор Богатирець. Під час засідання спланували роботу оперативного аграрного антирейдерського штабу на 2019 рік.  « Уже з квітня розпочинають роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги. Під час виїздів до сіл  і  селищ фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області  допомагатимуть селянам розібратися у процедурі оформлення договорів оренди землі та інших правових питаннях, надаватимуть юридичні консультації  щодо процедури отримання землі у спадщину,  поради щодо оформлення правовстановлюючих документів та можливостей прав захисту», - зауважив заступник Голови оперативного штабу, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Іван Гринюк.

 Окрім того,  постійно функціонує телефонна лінія мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги. Отримати інформацію щодо графіку виїзного прийому громадян керівництвом ГТУЮ у Чернівецькій області, консультацію щодо діяльності Оперативного штабу, а також правову допомогу в оформленні правоустановчих документів на земельні ділянки та договорів оренди землі  можна за телефоном: (0372) 57-08-10, 52-59-85.

 Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області

1


КОМЕНТАРІ (2)

Ваші формалізовані точки, звиняйте, до ж..и. Прочитайте замітку, що нижче, про трагедію в Грушівці, і зрозумієте всю нікчемність так званих Опорних штабів. 

А що допомога безоплатна, то це свідчення того, що нічого й не вартує на ділі. Перевірено на власному досвіді та досвіді друзів.

avatar

Мигай

20 березня 2019 18:31

В цій ОДА ще довго нічого не буде... А це - черговий "розводняк" народу від влади...

avatar

Юрій

21 березня 2019 00:03