У день жіночого свята нардеп Тіміш відвідав і привітав багатодітних матерів

У день жіночого свята нардеп Тіміш відвідав і привітав багатодітних матерів

08.03.2018, 11:17

До жіночого «Свята весни» народний депутат України Григорій Тіміш вирішив особисто привітати тих жінок, яким, дійсно, в першу чергу, найбільше потрібна підтримка, а також приємне і добре слово. Так як це багатодітні матері, і їм, без сумніву, необхідна більша увага й допомога з боку держави та суспільства.

В Глибоцькому районі спочатку заїхали в Тарашанську громаду, парламентар завітав до Скакун Домніки Іванівни, яка є матір'ю 12 дітей, опісля до Мафтей Фелічії Калістратівни з села Привороки, яка має 6 дітей.

На Герцаївщині, в селі Петрашівка, живе Аірінєй Лілія Костянтинівна у якої 8 дітей і вона є мати-одиначка. Ситуація важка, адже діти хворіють і назбирати кошти на лікування надзвичайно важко, не говорячи вже і про інші потреби.

У Байраках Григорій Тіміш зустрівся з матір'ю 4 дітей Ротар Марією Мірчевною, яка і сама хворіє.

В Новоселицькому районі теж було дві зустрічі: в Маршинцях з Чеукою Тамарою Петрівною, у якої 4 дитини, 2 з яких хворих на ДЦП та з Маланчук Вірою Михайлівною з села Слобода, яка переїхала сюди з Хотинщини і виховує одна 4 дітей, так як чоловік помер 4 роки тому.

На завершення, не залишили поза увагою Іродюк Жанну Артемівну, що мешкає в Садгорі. Без чоловіка вона виховує 7 дітей, з якими вони, разом з бабусею, живуть в двох кімнатах. 

- У кожної з цих жінок важка доля. Але вони, з вірою в серці та мужністю, витримують всі виклики життя. Незважаючи на труднощі вони роблять все для того, щоб бути щасливими поряд зі своїми дітьми, - розповів Григорій Тіміш. -  Вони справжні героїні і є прикладом для багатьох! Окрім квітів і добрих слів, кожній з них допоміг матеріально, для того, щоб вони мали змогу покрити першочергові потреби. Таких жінок, насправді, є багато, і кожній потрібна наша допомога та увага. Тому робімо добро та допомагаймо один одному! Зі святом!

Світлина від Григорія Тіміша.

Світлина від Григорія Тіміша.

Світлина від Григорія Тіміша.

Світлина від Григорія Тіміша.

 Дорогі жінки, щиро вітаю Вас із прекрасним весняним святом – 8 березня!

У цей день ми, чоловіки, висловлюємо вам, шановні жінки, свою повагу, любов та визнання. Краса, доброта, стійкість, щирість – це все слова про Вас. Саме Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. Ви є нашим неоціненним скарбом і залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

В цей чудовий весняний день бажаю всім жінками Чернівецької області та всієї України сонячного настрою, міцного здоров’я, добра і миру Вашим родинам! Хай збудуться всі ваші заповітні мрії! Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою.
Будьте коханими і щасливими!

Ваш Григорій Тіміш, народний депутат України

Світлина від Григорія Тіміша.

Світлина від Григорія Тіміша.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.