У Чернівцях порозумілися з Тимошенко і порадили брати до влади більше буковинців (+відео)

У Чернівцях порозумілися з Тимошенко і порадили брати до влади більше буковинців (+відео)

20.05.2014, 16:13

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко взяла участь у круглому столі національностей та конфесій у блакитній залі ЧНУ.

Зустрічали політичну діячку піснями артисти театру-студії «Голос». Вони взяли Тимошенко у коло і співали «Віншуємо пані Юлю» та «Многая літа!», після чого почалося засідання.

Кандидат заявила, що однією з перших реформ, які вона планує реалізувати в разі перемоги на виборах, буде створення всеукраїнських асоціацій за різними профілями.

"Наприклад, всеукраїнська асоціація по розвитку і підтримці культури і духовності, всеукраїнська асоціація по розвитку малого й середнього бізнесу. Але чому це треба зробити? Бо потрібна обов’язкова державна підтримка. Бо потрібно зібрати по сфері діяльності всіх, хто може мати унікальні знання й можливості. Не влада, а тільки таке об’єднання. Я хочу таким асоціаціям надати зовсім інші статусні права і можливості. Наприклад, мати право законодавчої ініціативи, мати повноваження проводити кадрові конкурси і пропонувати їх владі. Я думаю, що керівники усіх цих асоціацій мають утворити всеукраїнську національну Раду при президентові України", - сказала Ю. Тимошенко у Чернівцях.

Юлія Тимошенко повідомила, що вона не підтримує квотний принцип розподілу посад у Верховній Раді, і вважає, що новий президент повинен переламати його.

"Зараз більшість у парламенті складається з трьох опозиційних партій – "УДАР", "Батьківщина" і "Свобода". А також з колишніх представників більшості, які нині "примкнулися" до нас. Приймають сьогодні досить важливі закони – в тому числі для отримання кредиту від МВФ, для отримання безвізового режиму, для підписання угоди про асоціацію з ЄС. І оцей квотний принцип – це реально страшна річ. З одного боку, щоб зберегти можливість парламенту ухвалювати рішення – якісь абсолютно не сумісні з життям компроміси. А з іншого боку, квотний принцип – це постійні сперечання навколо посад. І тому частина посад нині залишаються у тому вигляді. Бо всі коаліціанти не дійшли до згоди. Я категорично проти квотного принципу. І я намагалася переконати об’єднання всіх опозиційних сил, що потрібно всім відмовитися від квот і на конкурсній основі один раз обрати на посади гідних людей, які не належать до жодної з цих трьох партій. Які просто є технічними фахівцями. Гадаю, новий президент зможе це зробити", - додала вона.

-    Як тільки Путін вступив ногою в Крим, за ним захлопнулася пастка… Так, Україна зараз страждає. Їй важко. Гинуть люди. Але ми починаємо міняти Росію. І вона міняється – режим Путіна зараз падає, - переконана Ю. Тимошенко.

На думку кандидата у президенти, Володимир Путін вже «втратив стільки, скільки йому не повернути за все життя».

-    Україна стала тією площадкою, де гинуть імперії. Так сталося історично, - зазначила Ю.Тимошенко.

Вона також запевнила, що Крим обов’язково буде українським і «це станеться відразу після того, як впаде режим Путіна». На думку Юлії Тимошенко, це станеться дуже швидко.

-    Або він (Путін – ред.) усвідомить, що Україну треба залишити в спокої і стане політиком, який буде орієнтуватися на європейські цінності, або він і його режим впаде, - цитує слова політика сайт chv.tv.

Під час круглого столу громадські діячі, науковці та представники духовенства давали різні поради Тимошенко. Зокрема, отець Валерій Сиротюк порадив кандидату брати до влади побільше представників Чернівецької області.

"Буковинці дуже дорожать своєю єдністю. Тому я би дав пораду всім кандидатам у президенти, і вам, наша гостя, пані Юлія. Користайте з цих кадрів буковинських. Тут на Буковині є дійсно серйозні кадри, які можуть прислужитися для цілої нашої держави. Тут думають українською мовою, розмовляють російською, моляться румунською", - сказав о. Валерій Сиротюк.

Після круглого столу Тимошенко відправиться на зустріч з виборцями у Сторожинець. А о 18.00 на Соборній площі вона поспілкується з чернівчанами.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua та chv.tv

1


КОМЕНТАРІ (3)

сектант Мунтян і К з ВО Батьківщина порозумівся ((((( фух!!!!!!!

http://youtu.be/tejZvEeO6rM


http://youtu.be/x95vUc_QfTk 

avatar

"чудо зшествія"

20 травня 2014 13:52

Мунтяну  респект, а такому чуду фе

avatar

коротко

20 травня 2014 22:43
Ви потребуєте кредит або потрібен кредит, щоб створити свій власний бізнес з гарної компанії і 100% переконати ось ми в офіс ви краще, як ви подаєте заяву на кредит сьогодні напишіть нам за адресою davidloanscompany@gmail.com більш інформація

avatar

Mr.David

18 грудня 2014 18:39