У Чернівцях вп'яте сформовано ініціативну групу зі збору підписів за проведення референдуму

У Чернівцях вп'яте сформовано ініціативну групу зі збору підписів за проведення референдуму

24.08.2011, 21:36

Рішення про доцільність проведення місцевого референдуму  щодо дострокового припинення повноважень діючої  міської ради УІ  скликання прийняли 24 серпня на зборах у Чернівцях. Це рішення підтримали 214 чернівчан, які постійно проживають у місті і мають право брати участь у референдумі.

На зборах сформовано ініціативну групу у складі 32 осіб, якій доручено організувати збір підписів за проведення  у Чернівцях місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень міської ради УІ скликання. До складу ініціативної групи увійшли  громадяни різного віку, політичних переконань та роду занять. Серед  них  підприємці,  освітяни,  медики, службовці, депутати, пенсіонери, активісти громадських організацій.

Учасники зборів одностайно висловилися за проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень діючої міської ради, оскільки  вважають, що  більшість депутатів Чернівецької міської ради  діють всупереч Конституції, законам України, нехтують волею громади міста, порушують свої передвиборчі обіцянки, а депутатські мандати  використовують для задоволення  своїх особистих меркантильних інтересів. Чернівчани заявили, що  вони відстоюватимуть своє конституційне право на референдум і вимагатимуть у секретаря міської ради зареєструвати ініціативну групу  для організації збору підписів  за його проведення. « Ми обирали цих депутатів і лише ми маємо право давати оцінку їх роботі та приймати рішення про їх дострокове відкликання. Це наше право і  ми будемо за нього боротися», -  зазначив один із учасників зборів Манолій Жєлєзний.Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.