У Чернівцях відбулася конференція 'Народного Фронту'

У Чернівцях відбулася конференція "Народного Фронту"

16.02.2019, 18:15

Сьогодні чернівецька команда Народного Фронту провела чергові збори.

- Обговорили рішення з`їзду нашої політичної партії, плани на майбутнє, - розповів народний депутат України Максим Бурбак. -  Наше головне завдання - проведення чесних, прозорих виборів та підготовка до парламентської кампанії. Наша сила в єдності. Вкотре переконався - наша сильна команда до викликів готова!!! "Народний Фронт" Діє!!!

1


КОМЕНТАРІ (14)

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

олег

16 лютого 2019 18:45

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Юрій

16 лютого 2019 19:03

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

до Івашина

16 лютого 2019 19:12

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

16 лютого 2019 19:58

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Петро

16 лютого 2019 20:22

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Избиратель

17 лютого 2019 03:53

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

злий дід

17 лютого 2019 11:46

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Док

17 лютого 2019 15:47

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Нестор

17 лютого 2019 18:42

Вот ваша под держак9-0

avatar

17 лютого 2019 20:18

Вроде бы ничего плохого не написал.Взяли удалили.Чорней ох.ел.

avatar

Модератор мудак

17 лютого 2019 23:21

Кількість видалених коментарів говорить про народну любов до Народного Фронту. 

avatar

читаю и плачу

18 лютого 2019 13:01

Команда сбітих льотчиків та вцілілих кулявлобів. Останнє фото на довгу пам"ять.

avatar

Гонза

18 лютого 2019 13:31

Я теж не зрозумів, п.Юрію...

avatar

Юрій