У Чернівцях почався великий кіпіш. Губернатор Буковини виїхав до Києва. Добровільно

У Чернівцях почався великий кіпіш. Губернатор Буковини виїхав до Києва. Добровільно

09.03.2018, 12:32

Обшуки у родині губернатора Буковини правоохоронцями Тернопілля розворушили зміїне гніздо контрабандистів краю. Воно зашипіло, закрутилося, завовтузилося і готове кусати будь-кого за будь-що. Всі вступили у боротьбу проти всіх.

Життя Чернівецької області від тепер поділилося до часу обшуків і після них.

До часу головний митар Микола Салагор звинувачував губернатора Олександра Фищука у тому, що він не може присмирить своїх сватів і зятя, котрі «безпрєдєльнічають» на кордоні. Часто ввозять товари без розмитнення, вказують не вірно марки товарів і т.д. Але все це були адміністративні порушення, за якими відбуваються суди.

Одні виправдовували родичів губернатора, інші штрафували. І так мало би тривати до безкінечності. Ніякої небезпеки Салагор для Фищука не створював.

Але тут втрутились, якісь інші сили та структури. Одні кажуть, що це перевіряючи з Кобміну. Інші впевнені, що це були специ з НАБУ. Факт той, що вони щось таки тут накопали. Про їхні перевірки, які тривали з 28 січня по 1 березня, в області ніхто не знав. Або, вірніше, знали одиниці. Мовчали і чекали, чим це все закінчиться. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комісари від Гройсмана перевіряли, чи не замішаний Фищук у корупційних схемах

І ніби грім серед зими, 6 березня рано-вранці у десятків місць, квартир, будинків, складів, гаражів одночасно відбулися обшуки. Вони були неочікуваними ані для сватів, ані для губернатора, ані для митників. Більше того, є підозра, що навіть місцева поліція, прокуратура і СБУ не знала про це. Тому Фищук спочатку спокійно прокоментував це, сказавши, що знайшли 2-3 кнопкових телефони, якими бавилися діти на квартирі доньки. Його сват Іван Ліщук у цей час хотів зайти до брокерської контори, де проходив обшук у свахи пані Валентини. По ходу він зробив невдалі спроби звинувачувати журналістів, які нібито працюють на догоду митниці, контрабандистам і самому Саакашвілі. Та згодом, напевно поговоривши зі сватом губернатором, «передумав» з себе корчити «лицаря круглого столу». Вже кореспонденту телеканалу 1+1 спокійно говорив, що він хороший і ніде не замішаний. Про контрабанду тільки у газетах читає та по телевізору бачить. Сам туди - ні ногою.

У той час до кабінету голови ОДА вносили вже аптечку з пігулками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сват губернатора Буковини Фщука каже, що газеті «Час» заплатив Салагор. В офісі свахи також обшуки (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)

Голова Чернівецької ОДА підтвердив проведення обшуків у своєї доньки та сватів

І тоді почалося:

- спочатку з"явилася інформація про жорстоке побиття 5-ма невідомими залізними прутами активіста « Стопкору» 

Згодом було названо прізвища правоохоронців, які нібито причетні до побиття. І нібито навіть привіт від одного з прокурорів передали нападники.

Далі про жорстоке побиття у ЗМІ з"явилась інформація. З"ясувалося, нанесенні легкі тілесні ушкодження ( і це залізними прутами?)мяких тканин голови.

- потім проти цього побитого активіста виступив інший активіст. І він розповів про кримінальне минуле потерпілого. При цьому зауважив, що голова ОДА Фищук повинен про це знати. Адже там також є контрабанда з цигарками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фищук вважає прикметним, що "ситуацію з обшуками коментував фігурант звернення громадських активістів - керівник Управління захисту економіки в Чернівецькій області Іван Тичина, проти якого прокуратура відкрила кримінальну справу"

Фищук припустив, що його рідню обшукали через компромат активістів "Стоп Корупції" на Тичину і Салагора, який він направив Авакову (+ВІДЕО ТСН)

- Після обшуків на другий день вночі прес-служба ОДА відреагувала на повідомлення ЗМІ про спецоперацію правоохоронців Тернопілля на Буковині. Ніби-то якби ЗМІ не повідомили, той і Фищук промовчав би.

- Прес-служба зробила спробу все перекрутити і перевернути зі здорової голови на хвору. І прямим текстом обшуки пов"язала з керівником департаменту захисту економіки поліції в Чернівецькій області Іваном Тичиною та начальником митниці ДФС Миколою Салагором. З"ясувалося саме на цих керівників голова ОДА раніше «настучав» у відповідні міністерства та НАБУ. І це стало причиною обшуків.

Тут уже не було ніякої логіки: губернатор «стучав» на Тичину і Салагора, а обшуки і кримінальні провадження проводяться у родині губернатора?!

- І тоді Фищук поїхав до Києва.

 ******

Голова Чернівецької ОДА у середу 7 березня оговтався від проблем викликаних обшуками родини, яка підозрюється у контробандних схемах на Буковині.

Вже увечері Фищук виїхав до Києва. Кажуть, що він там можливо захоче знайти високого покровителя, який би врятував його від того, що загрожує "сім"ї" у звязку з кримінальними провадженнями. Напевне, у Фищука дружні стосунки з першим віце-прем"єром Степаном Кубівим. з яким він познайомився на Майдані. Тим паче, що Кубів родом з Тернопілля. А обшуки, спецоперацію на Буковині проводили правоохоронці Тернопільської області.

У той же час є сумнів, що хтось із високопосадовців у столиці захоче витягувати Фищука з болота, у яке він сам зайшов разом зі своїми сватами і зятем.
 
(…поки що все)
 
ДАЛІ БУДЕ
 
Джерело: http://www.chas.cv.ua/43931-u-chernvcyah-pochavsya-velikiy-kpsh.html
 
http://www.chas.cv.ua/43925-gubernator-bukovini-viyihav-do-kiyeva-dobrovlno.html
1


КОМЕНТАРІ (5)

Пропонували дєдушці по  хорошому піти головою РДА до Кіцманя, не захотів.

avatar

ав

09 березня 2018 14:58

Такий кривоязикий примітив, а диви як зарвався!

avatar

міхал

09 березня 2018 22:26

Такий кривоязикий примітив, а диви як зарвався!

avatar

міхал

09 березня 2018 22:26

Чим  Кіцмань перед вами завинив? Невже кіцманчани не заслуговують на щось краще ніж Фищук?

avatar

до АВ

09 березня 2018 23:03

Напевне Кіцмань дуже завинив бо починав свою кар'єру дєдушка з Кіцманя. Кіцмань і далі є винним бо немає кращої кандидатури на посаду головного архітектора району окрім пана Антощука.

avatar

ав

10 березня 2018 08:56

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.