У Чернівцях на хабарі затримали провідного інспектора служби з надзвичайних ситуацій

У Чернівцях на хабарі затримали провідного інспектора служби з надзвичайних ситуацій

23.11.2018, 16:16

Посадовець вимагав та отримав неправомірну вигоду за надання дозволу на розміщення газового устаткування в закладі швидкого харчування.

Оперативники Управління захисту економіки в Чернівецькій області викрили корупційну діяльність службових осіб обласної ДСНС. За фактом вимагання хабара військовою прокуратурою Чернівецького загону Західного регіону України було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

В ході слідства було встановлено, що за дев’ять тисяч вісімсот гривень інспектор міськвідділу служби надзвичайних ситуацій пообіцяв погодити у керівництва висновок щодо дотримання протипожежних норм  під час реконструкції житлового будинку та дозвіл на розміщення газового устаткування в закладі швидкого харчування в м. Чернівці.

Під час проведення процесуальних заходів було задокументовано факти одержання фігурантом коштів. Неправомірну вигоду отримував у два етапи.

22 листопада працівники Управління захисту економіки в Чернівецькій області, слідчі обласної поліції під процесуальним керівництвом військової прокуратури Чернівецького загону Західного регіону України затримали зловмисника під час одержання другої частини хабара.

Правопорушнику оголошено про підозру та затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За вчинене корупційне правопорушення посадовцю загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 Національна поліція України МВС України Поліція Чернівецької області

#Чернівці #корупція #протидіякорупції #хабар #взятка #злочин#затримання #новини #департаментзахистуекономіки #захистекономіки#економіка #служититазахищати #ДЗЕ #МВД #МВС #НПУ#Національнаполіція #Нацполіція #поліція

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.