У Чернівцях і Хотині вітали медиків з професійним святом

У Чернівцях і Хотині вітали медиків з професійним святом

12.06.2019, 16:51

Народний депутут України Максим Бурбак привітав медичних працівників з прийдешнім Днем медичного працівника!

Сьогоднішній ранок народний депутат України Максим Бурбак розпочав із зустрічі з колективом міської дитячої лікарні та пологового будинку N1, що на вулиці Буковинській в Чернівцях.

Тут разом з колегою Миколою Федоруком парламентар прозвітував про свою роботу у Верховній Раді України та засвідчив свою позицію з багатьох актуальних питань. Одна з яких, щоб довгобуд перинатальний центр нарешті запрацював. Поділився здобутками у відновленні перлини Східного госпітального округу-Хотинської ЦРЛ. 

Максим Бурбак також нагадав, що саме завдяки його з колегами спільним зусиллям вдалося відстояти створення 3-х (а не 2-х як планувалось) госпітальних округів, один - з центром в Чернівцях.

Наостанок гості поздоровили колектив міської дитячої лікарні та пологового будинку N1, що на вулиці Буковинській в Чернівцях з прийдешнім Днем медичного працівника!

Після цього народний депутат Максим Бурбак завітав на урочистості до Дня медичного працівника до свого виборчого округу з центром у Хотині.

 Парламентар привітав медсестру палатного відділення анестезіології та інтенсивної терапії Хотинської районної лікарні Ілону Палигу з перемогою конкурсі "Краща медична сестра області 2019" (На основному фото). 

- Хотинська районна лікарня завжди в лідерах!, - поділився радістю Максим Бурбак. - Для цього і мною, і керівництвом лікарні зроблено чимало. Ремонти відділеннь і оснащення сучасним медичним обладнанням. Все, щоб лікарня надавала якісну медичну послугу своїм пацієнтам у покращених умовах.

1