У Чернівецькій ОДА знакові кадрові зміни: звільнені Варжевський і Усик

У Чернівецькій ОДА знакові кадрові зміни: звільнені Варжевський і Усик

18.04.2019, 17:05

Згідно з інформацією джерел, яким BukNews довіряє, останнього тижня у Чернівецькій ОДА відбулися знакові кадрові зміни. 

Зокрема, на початку квітня з посадою розпрощався директор департаменту АПК Чернівецької ОДА О.Варжевський. 

Вчора звільнено радника голови Чернівецької ОДА, депутата обласної ради Віталія Усика. 

Джерела повідомляють про можливе звільнення ще одного радника Олександра Скорейка.  

Водночас на конкурсі для роботи у різних управліннях ОДА відібрали декілька випускників ЧНУ, зокрема економічного факультету та факультету історії, політології та міжнародни відносин. Патронатну службу голови Чернівецької обласної державної адміністрації  нині очолює 23-х річна Ірина Вітвіцька, випускниця ЧНУ.

Раніше  за прорахунки під час процесу децентралізації на Сокирянщині голова Сокирянської РДП Петро Безкупський отримав догану від Михайла Павлюка.

Нагадаємо, в.о. голови Чернівецької ОДА Михайлові Павлюку закидали, що після того, як Президент України Петро Порошенко звільнив голову Чернівецької ОДА Олександра Фищука його радники зберегли свої посади. Зокрема, радник з аграрних питань Віталій Усик.

До так званої старої гвардії в ОДА належав Олександр Варжевський, який на різних керівних посадах пересидів не одного голову ОДА. Наприклад, за часів губернаторства регіонала Михайла Папієва звільнений нині з посади директора департаменту АПК Чернівецької ОДА О.Варжевський був начальником інспекції держтехнагляду.  

1


КОМЕНТАРІ (2)

Тобто звільнили професіоналів - набрали пацанів. До відповідного рівня. Самі знаєте кого.

avatar

Ярослав

18 квітня 2019 22:31

Все правильно! Молодий в.о. хоче молодих та енергійних! Поставте рядом, наприклад, с.п. Усика і молодого 25 річного держслужбовця жіночої статі. Кому віддасте перевагу?

avatar

Wolf

19 квітня 2019 08:31