На Буковині ремонтують дорогу Чернівці – Вашківці – Путила – КПП 'Руська' з під’їздом до КПП 'Шепіт'

На Буковині ремонтують дорогу Чернівці – Вашківці – Путила – КПП "Руська" з під’їздом до КПП "Шепіт"

17.07.2018, 23:02

У Чернівецькій області тривають ремонтні роботи на автодорозі державного значення Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП "Руська"з під’їздом до КПП "Шепіт".

Про це повідомляє Укравтодор.

Зазначається, що поточний середній ремонт на цій ділянці дороги був розпочатий у 2017 році."Роботи виконуються методом "холодного ресайклінгу" асфальтобетонного покриття дороги", - йдеться у повідомленні.

"Виконано регенерацію дорожнього покриття, влаштовано нижній шар товщиною 8 см та верхній шар товщиною 5 см на площі 6965 м2, влаштовано 4 з’їзди. Наразі виконуються роботи з укріплення узбіч піщано-гравійною сумішшю", - повідомляє Укравтодор.

1


КОМЕНТАРІ (2)

А де ви бачили на дорозі до Руської та Шепота асфальт? Найбільш убиті дороги там, де повінню зруйноване старе полотно, а тепер -- об"їзди (Розтоки та ін.), а також Ів. - Франківська частина шляху через Тюдів -- Рожнів. Фищук казав, що домовлявся з сусідами. По чому це видно? Ганьба!

avatar

Михайло

18 липня 2018 12:31

Дякуємо депутату Гаїні Роману за початок ремонтних робіт по вулиці Переяслівській.Не даремно ми за вас голосували!!проголосуємо ще і ще.

avatar

Мешканці Переяслівської

18 липня 2018 17:21

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.