Тимошенко побоюється за своє життя

Тимошенко побоюється за своє життя

11.09.2011, 22:22

Екс-прем’єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО вважає, що судовий процес над нею завершиться обвинувальним вироком і що за гратами її життю загрожуватиме небезпека. Як повідомляє сайт Ю.ТИМОШЕНКО, про це вона сказала в інтерв’ю The Times.

Колишній прем’єр-міністр закликала Захід «кинути виклик її ворогу, Президенту ЯНУКОВИЧУ, через зростання авторитаризму в цій колишній радянській республіці», пише The Times.

Ю.ТИМОШЕНКО заявила, що Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ «знищив велику частину демократичних свобод, здобутих під час революції 2004 року».

«Я думаю, що моє засудження було вирішено ще до початку судового процесу. У цій частині світу ми, на жаль, занадто добре знайомі з механізмом показового судилища», - наголосила Ю.ТИМОШЕНКО у письмовій відповіді на запитання видання.

Вона закликала Європу «не піддаватися цинізму по відношенню до України», і сказала: «Зробити так означає грати на руку ЯНУКОВИЧУ та його банді. Вони хочуть, щоб ви вважали, що авторитарне правління, яке він запровадив, це найкраще, що може запропонувати Україна. Вони хочуть, щоб світ закрив очі на загибель української демократії, щоб вони могли далі займатися власними справами».

«Україна – невід’ємна частина Європи. Під належним керівництвом ми житимемо за європейськими стандартами політичного та комерційного життя. ЯНУКОВИЧ також повинен дотримуватись цих стандартів», - зазначила Ю.ТИМОШЕНКО і висловила переконання, що його режим «приречений, незалежно від того, буду я засуджена чи ні».

Для звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка достатньо волі чинного президента Віктора Януковича. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Я знаю, що його команда більше 20 секунд заперечувати йому не може, і вони слово "лідер" пишуть з великої букви", – наголосив Гриценко.

Він згадав власний досвід, коли був міністром оборони в уряді Януковича.

"Я не був в його команді. Тому були ситуації, коли по годині був один проти всіх. І відстоював рішення аргументами, коли немає, чим крити. А в них такого немає", - розповів Гриценко.

"Тому, якби він (Янукович) захотів, щоб Тимошенко і Луценко завтра вийшли, вони би вийшли", – впевнений політик.

Він також заявив, що українська армія "неспроможна виконувати навіть завдання мирного часу", а її стан – "катастрофічний".

Він вважає, що керівництво держави не має стратегічного бачення розвитку українського війська.

"Є хоч один документ, затверджений президентом або урядом, який визначає параметри розвитку армії на три, п’ять років, ну хоча б на рік? Немає жодного! Це вже 1,5 роки пройшло. Тобто немає бачення ні в голові Януковича, ні Азарова, ні міністра, ні начальника Генштабу, якою має бути армія", – твердить Гриценко.Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.