ЦВК відмовила Глибоцькій ОТГ у проведенні довиборів, але призначила на грудень вибори ще у 4 громадах Чернівецької області

ЦВК відмовила Глибоцькій ОТГ у проведенні довиборів, але призначила на грудень вибори ще у 4 громадах Чернівецької області

13.10.2017, 13:04

На кінець року в області буде вже 26 ОТГ

Сьогодні на засіданні ЦВК призначила на 24 грудня вибори у ще 4 об’єднанх громадах Чернівецької області. Зокрема вибори відбудуться у Новосеелицькій ОТГ (до складу увійшли Новоселицька міська рада, Рокитненська, Рингацька, Слобідська, Строїнецька та Маршинецька сільські ради). Ця громада є другою за чисельністю населення в області та налічує понад 20 тис. жителів.

Вибори також відбудуться у трьох ОТГ Заставнівського району: Кострижівській (у складі - Кострижівська селищна рада, Звенячинська та Прилипченська сільські ради), Вікнянській (Вікнянська, Митківська, Самушинська, Мосорівська, Онутська та Брідоцька сільські ради) та Юрківецькій (Юрковецька, Ржавинецька, Погорілівська, Баламутівська, Добриновецька, Горошовецька та Чорнопотіцька сільські рада).

Станом на 1 січня 2018 року в області буде 26 ОТГ, в яких проживатиме близько 270 тис. осіб, або 30% від усіх жителів області.

Водночас ЦВК відмовила Глибоцькій селищній раді у проведенні довиборів у с.Черепківка, яке доєдналось до Глибоцької ОТГ та очікувало на оголошення виборчого процесу. Тим самим ЦВК гальмує процес доєднання до існуючих ОТГ нових населених пунктів.

Прес-служба Офісу реформ Чернівецького РВ АМУ (ПУЛЬС)

1


КОМЕНТАРІ (1)

Не ЦВК гальмує децентралізацію, а недолугість наших очільників з ОДА ( Фищук і Гостюк), які не вміють і не знають як підготувати належним чином документи для ЦВК щодо довиборів в Глибоцькій ОТГ. Тепер цілий 2018 рік прямого фінансування Глибоцької ОТГ з урахуванням Черепківки не буде. 

avatar

Юрій

13 жовтня 2017 13:10

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.