'Це питання репутації Суспільного': Бурбак засудив звільнення журналіста каналу 'Буковина'

"Це питання репутації Суспільного": Бурбак засудив звільнення журналіста каналу "Буковина"

12.04.2018, 16:57

Народний депутат України Максим Бурбак засудив факт звільнення журналіста телеканалу "Буковина" Петра Голопапи, який напередодні заявив, що це кадрове рішення було прийняте через використання коментаря політика в його новинному сюжеті.

Про це Бурбак заявив сьогодні у коментарі журналістам під час заходів 11-го міжнародного безпекового форуму в Києві, пише molbuk.ua

Він, зокрема, сказав, що фракція "Народний фронт" підтримала реформування Суспільного телебачення в Україні та голосувала за виділення коштів з держбюджету на ці потреби.

"Але на місцях ми бачимо, як це відбавається з перекосами. Тому вважаю, що звільнення журналіста з Суспільного телебачення за те, що він використав синхрон депутата-мажоритарника, який був присутній на зборах громади міста Заставни - це ганебне явище, і це не личить оновленому телебаченню", - сказав Бурбак.

Він додав, що спільно з нардепом Миколою Федоруком запропонував законопроект щодо Суспільного з метою приведення в норму закону "Про статус народних депутатів".

"Нагадую, що всіх нардепів позбавили 20 хвилин ефіру для спілкування з виборцями і звітування перед ними щомісячно в ефірах Суспільного телебачення. Це прикро, бо для мене як нардепа-опозиціонера в 2012 році була дуже критична ситуація, коли в ці 20 хвилин я мав нагоду розповісти людям всю правду про зловживання і корупцію на місцях. А зараз цього нас позбавили", - сказав політик.

"Вважаю, що це ганебна ситуація, яка виникла з журналістом Голопапою. Дякую Незалежній медіапрофспілці, яка стала на захист його. І думаю, що це вже питання репутації Суспільного телебачення", - сказав народний депутат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Буковині тележурналіста звільнили з роботи через коментар нардепа у сюжеті про ОТГ

Раніше повідомлялося, що журналіст каналу "Буковина" Петро Голопапа написав заяву про звільнення, пояснивши це тим, що київське керівництво Суспільного телебачення наполягало на цьому начебто через новинний сюжет Голопапи, в якому був використаний коментар нардепа Бурбака.

Керівництво Суспільного заявило, що Голопапа написав заяву самостійно, а в його сюжеті були виявлені "всі можливі порушення журналістських стандартів".

Джерело:  molbuk.ua

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.